Lijn 213 Veendam Busstation - Winschoten Busstation NS
Voormalige buslijn 213 | |
Vervoerder(s) | GADO |
Regio | Oost-Groningen |
Lijnsoort | Lijntaxi |
Materieel | Onbekend |
Periode | 28 mei 1995 t/m |
Frequenties
| |
Spits | reed niet |
Dal | reed niet |
Avond | 2x/dag |
Zaterdag | 1x/2 uur (avond) |
Zondag | 1x/2 uur |
Lijntaxi 213 reed van Veendam via Muntendam, Meeden, Westerlee en Heiligerlee naar Winschoten.
Route
Halte | ||
Veendam, Busstation | ||
Veendam, Raadsgildestraat | ||
Veendam, Ubbo Willekensstraat | ||
Veendam, Van Beresteijnstraat | ||
Veendam, Jacob Bruggemalaan | ||
Veendam, Beneden Oosterdiep | ||
Veendam, Nassaustraat | ||
Veendam, Scholthuizen | ||
Veendam, Sinnegeslaantje | ||
Veendam, Wethouder Venemasingel | ||
Muntendam, De Wijde Blik | ||
Muntendam, Singelweg | ||
Muntendam, Briefkestreek | ||
Muntendam, Oude Verlaat | ||
Meeden, Driesprong | ||
Meeden, Hereweg 12 | ||
Meeden, Hereweg 84 | ||
Meeden, Hereweg 132 | ||
Meeden, Hereweg 180 | ||
Meeden, Vijverlaan | ||
Meeden, Hereweg 274 | ||
Meeden, Hereweg 328 | ||
Meeden, Wethouder L. Veemanweg | ||
Westerlee, Tonkensoordlaan | ||
Westerlee, Hoofdweg 11 | ||
Westerlee, Emergoweg | ||
Westerlee, Engelkeslaan | ||
Westerlee, Kerk | ||
Westerlee, Lagelaan | ||
Westerlee, 2e Garstelaan | ||
Westerlee, 1e Bovenpad | ||
Heiligerlee, Trekweg | ||
Heiligerlee, Standbeeld | ||
Heiligerlee, Geuzenstraat | ||
Heiligerlee, Piekeniersweg | ||
Winschoten, Kloostertuin | ||
Winschoten, Hessenbril | ||
Winschoten, Dennenweg | ||
Winschoten, Nassaustraat | ||
Winschoten, Oldambtplein | ||
Winschoten, Sint Lucas Ziekenhuis | ||
Winschoten, Mr. D.U. Stikkerlaan | ||
Winschoten, Posttil | ||
Winschoten, Busstation NS |