Lijn 19 Winschoten Station NS - Delfzijl Delfzicht
Voormalige buslijn 19 | |
Vervoerder(s) | GADO |
Regio's | Oost-Groningen, Noord-Groningen |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/2 uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/2 uur |
Lijn 19 reed van Winschoten via Heiligerlee, Scheemda, Nieuwolda, Wagenborgen en Farmsum naar Delfzijl.
Dienstregeling
- Van maandag t/m zaterdag werd 1x/uur als snelbus gereden tussen Winschoten en Nieuwolda met haltes in Winschoten, Scheemda en Nieuwolda. 1x per 2 uur reed ook een stopdienst tussen Winschoten en Nieuwolda via de tussengelegen kernen, bij de halte Wachthuisje werd aansluiting geboden op de sneldienst.
- In de avonduren en op zondag reden alle ritten het hele traject als stopdienst.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Winschoten, Station | ||
Winschoten, Pedagogische Academie | ||
Heiligerlee, Hessenbril | ||
Scheemda, Station | ||
Scheemda, Busstation | ||
Scheemderzwaag, Hamrikkenweg | ||
Nieuwolda, Wachthuisje | ||
Nieuwolda, Brug | ||
Wagenborgen, Medisch Centrum | ||
Wagenborgen, Kerk | ||
Wagenborgen, Medisch Centrum | ||
Weiwerd, Wachthuisje/Westerlaan | ||
Farmsum, Kerk | ||
Delfzijl, Buitensingel | ||
Delfzijl, Station | ||
Delfzijl, Europaweg | ||
Delfzijl, Delfzicht |