Lijn 199 Hardenberg Station - De Krim Hoofdweg
Versie door Milco1995 (overleg | bijdragen) op 26 apr 2013 om 20:13 (Lijn 199 De Krim Horsta's Wijk - Hardenberg Busstation/NS hernoemd naar Lijn 199 Hardenberg Station - De Krim Hoofdweg: Juiste hernoeming.)
Voormalige buslijn 199 | |
Vervoerder(s) | VEONN |
Lijnsoort | Buurtbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur (tot 21.00) |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 199 reed van Hardenberg, via Loozen, Gramsbergen en Ane naar De Krim.
Route
Halte | ||
Hardenberg, Station NS | ||
Hardenberg, Ropcke Zweersziekenhuis | ||
Hardenberg, Parkweg | ||
Hardenberg, Baalderveld | ||
Loozen, Westeindiger | ||
Loozen, Bouwhuisweg | ||
Loozen, Lohnisweg | ||
Loozen, Loozen | ||
Gramsbergen, Kanaaldijk | ||
Gramsbergen, Oostermaat / Station NS | ||
Gramsbergen, Hattemattestraat | ||
Gramsbergen, Welgelegen | ||
Gramsbergen, Ane Viersprong | ||
Ane, Aner Molen | ||
Ane, Slagenweg / Schansweg | ||
Ane, Slagenweg / Haarweg | ||
De Krim, Slagenweg / Lutteresweg | ||
De Krim, Horstra's Wijk | ||
De Krim, Hoofdweg |