Lijn 18 Amsterdam, Slotervaart - Nassauplein (1966-1974)
Voormalige buslijn 18 | |
Vervoerder(s) | GVB |
Regio | Amsterdam |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Amsterdam |
Materieel | CSA en ouder |
Periode | 15 oktober 1966 t/m 17 maart 1974 |
Voorganger(s) | 18 |
Opvolger(s) | 18 |
Frequenties
| |
Spits | 6-8x/uur |
Dal | 6x/uur |
Avond | 4-5x/uur |
Zaterdag | 4-5x/uur |
Zondag | 4-5x/uur |
(Lijnkleur wordt bij buslijnen nooit getoond)
Lijn 18 reed van Slotervaart via De Baarsjes en Bos en Lommer naar de Staatsliedenbuurt.
Route
Halte | ||
Amsterdam, A. Jacobslaan | ||
Amsterdam, Johan Reynvaanstraat | ||
Amsterdam, Otto Heldringstraat | ||
Amsterdam, U.J. Klarenstraat | ||
Amsterdam, Louis Bouwmeesterstraat | ||
Amsterdam, Pieter Calandlaan | ||
Amsterdam, Comeniusstraat | ||
Amsterdam, Hemsterhuisstraat | ||
Amsterdam, Nic. Japiksestraat | ||
Amsterdam, Robert Fruinlaan | ||
Amsterdam, Jan Tooropstraat | ||
Amsterdam, Derkinderenstraat | ||
Amsterdam, Hoofdweg | ||
Amsterdam, Mercatorplein | ||
Amsterdam, Jan van Galenstraat | ||
Amsterdam, Bos en Lommerplein | ||
Amsterdam, Egidiusstraat | ||
Amsterdam, Bos en Lommerweg | ||
Amsterdam, Van Gentstraat | ||
Amsterdam, Witlzanghlaan | ||
Amsterdam, Haarlemmerweg | ||
Amsterdam, Bos en Lommerweg | ||
Amsterdam, Vredenhof | ||
Amsterdam, Van Hallstraat | ||
Amsterdam, Van Limburg Stirumstraat | ||
Amsterdam, Nassauplein |
Geschiedenis
In 1966 kreeg lijn 18 een nieuwe route door Slotervaart.
In de dienstregeling 1967 werd gereden met genoemde frequenties.
In maart 1974 kreeg lijn 18 een grote lusroute door de Staatsliedenbuurt.