Lijn 173 Charleroi Gare Centrale - Piéton SNCB
Streekbuslijn 173 in België Bekijk de voormalige lijnen 173 | |
Vervoerder(s) | TEC |
Concessie | Charleroi |
Materieel | Onbekend |
Frequenties | |
Spits | 1-2x/uur |
Spits (vakantie) | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | 1x/2 uur |
Zondag | rijdt niet |
Lijn 173 rijdt van Charleroi via Marcinelle, Mont-sur-Marchienne, Landelies, Leernes, Fontaine-l'Eveque en Forchies-la-Marche naar Piéton.
Route
Halte | ||
Charleroi, Sud | ||
Marcinelle, Rue des Francs | ||
Marcinelle, Rue Schmidt | ||
Marcinelle, Rue Belle-Vue | ||
Marcinelle, Place de la Constitution | ||
Marcinelle, Rue des Closières | ||
Mont-sur-Marchienne, A.M.I. | ||
Mont-sur-Marchienne, Chemin Vert | ||
Mont-sur-Marchienne, Rue Pasteur | ||
Mont-sur-Marchienne, Place | ||
Mont-sur-Marchienne, Pont à Nole | ||
Mont-sur-Marchienne, Rue Ramboux | ||
Montigny-le-Tilleul, S.N.C.B. | ||
Montigny-le-Tilleul, Rue Quenne | ||
Montigny-le-Tilleul, Foyer Montagnard | ||
Montigny-le-Tilleul, Poste | ||
Montigny-le-Tilleul, Cimetière | ||
Montigny-le-Tilleul, Rue de Landelies | ||
Landelies, Déversoir | ||
Landelies, Place | ||
Landelies, Rue Delhaye | ||
Landelies, Vignia | ||
Leernes, Rue des Ecoles | ||
Leernes, Place des Wespes | ||
Leernes, Rue Haute | ||
Leernes, Rue de Havay | ||
Leernes, Rue des Combattants | ||
Leernes, Place Communale | ||
Leernes, Place Marlière | ||
Leernes, Cimetière | ||
Leernes, Cité | ||
Leernes, Cimetière | ||
Leernes, Place Marlière | ||
Leernes, Rue Pastur | ||
Fontaine-l'Eveque, Fontaine | ||
Fontaine-l'Eveque, Cantonnier | ||
Fontaine-l'Eveque, Pétria | ||
Fontaine-l'Eveque, Rue du Pétria | ||
Fontaine-l'Eveque, Rue du Repos | ||
Fontaine-l'Eveque, Centre de Médecine | ||
Fontaine-l'Eveque, Joli Bois | ||
Forchies-la-Marche, Rue Grand Mouligneau | ||
Forchies-la-Marche, Chapelle | ||
Forchies-la-Marche, Place des Martyrs | ||
Forchies-la-Marche, S.N.C.B. | ||
Forchies-la-Marche, Rue Lieutenant Tasse | ||
Piéton, Rue Allard Cambier | ||
Piéton, Rue Berger | ||
Piéton, Place Communale | ||
Piéton, Cité de la Case | ||
Piéton, SNCB |