Lijn 16 Apeldoorn, Station - Paleis Het Loo
Versie door Pijnackerbus (overleg | bijdragen) op 10 jul 2009 om 16:46 (Nieuwe pagina: {{LijnInfo |lijnnr=16 |vervoerder=Veolia |concessie=Veluwe |materieel=Mercedes Citaro |lijnsoort=Stadsbus |frequentie_dal=2x/uur |frequentie_zaterdag=2x/u...)
Buslijn 16 | |
Vervoerder(s) | Veolia |
Concessie | Veluwe |
Lijnsoort | Stadsbus |
Materieel | Mercedes Citaro |
Frequenties
| |
Spits | rijdt niet |
Dal | 2x/uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 16 is de attractielijn van Apeldoorn en rijdt van het busstation naar de Apenheul, Koningin Julianatoren en Paleis 't Loo.
Tussen 10.00 en 12.00 wordt er richting de attracties gereden, tussen 14.00 en 17.00 wordt er richting het busstation gereden.
Route
Halte | ||
Apeldoorn, Busstation / NS | ||
Apeldoorn, Marktplein | ||
Apeldoorn, Apenheul | ||
Apeldoorn, Koningin Julianatoren | ||
Apeldoorn, Paleis 't Loo |