Lijn 167 Rotterdam Zuidplein - Strijensas Kerkplein
Versie door Pijnackerbus (overleg | bijdragen) op 21 jan 2011 om 21:55 (Nieuwe pagina aangemaakt met '{{VLijnInfo |lijnnr=167 |vervoerder=ZWN |materieel=Mercedes-Benz O405, Mercedes-Benz O405G, Den Oudsten MB200 |lijnsoort=Streekbus |frequentie_spits=1-…')
Voormalige buslijn 167 | |
Vervoerder(s) | ZWN |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Mercedes-Benz O405, Mercedes-Benz O405G, Den Oudsten MB200 |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Dal | 1-2x/uur |
Avond | 1x/2 uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/2 uur |
Lijn 167 reed van Rotterdam via Barendrecht, Heinenoord, Puttershoek, Maasdam, Cillaarshoek en Strijen naar Strijen-Sas.
In de spitsuren werd tussen Rotterdam en Heinenoord elk halfuur gereden. Tussen Strijen en Strijen-Sas werd slechts elke 2 uur gereden, in de avonden en op zondag wordt niet naar Strijen-Sas gereden. Op zaterdag werd elk uur Rotterdam - Strijen gereden en elke 3 uur werd er dan verder gereden naar Strijen-Sas.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Rotterdam, Zuidplein | ||
Rotterdam, Vaanweg | ||
Rotterdam, Pascalweg | ||
Barendrecht, Kerk | ||
Barendrecht, Beltmolen | ||
Barendrecht, J.G. Oemvliet | ||
Heinenoord, Autobusstation | ||
Puttershoek, G. de Voslaan | ||
Puttershoek, Kastanjelaan | ||
Puttershoek, Sportlaan | ||
Maasdam, Gemeentehuis | ||
Maasdam, Sportlaan | ||
Maasdam, Lageweg | ||
Maasdam, Smidsweg | ||
Cillaarshoek, Dorp | ||
Strijen, Walewegje | ||
Strijen, Boomgaard | ||
Strijen, Nieuwestraat | ||
Strijen, Kievitstraat | ||
Strijen, Leeuwerikstraat | ||
Strijen, Politiebureau | ||
Strijen, Julianastraat | ||
Strijen, Steenplaats | ||
Strijen-Sas, Kerkplein |