Lijn 14 Groningen, Hoofdstation - Bakboordswal/Meerpaal
Voormalige spitsbuslijn 14 | |
Vervoerder(s) | GVB |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Groningen |
Materieel | CSA, Mercedes-Benz O405 |
Periode | 2 september 1991 t/m ... |
Frequenties
| |
Spits | 2-3x/dag |
Dal | 1x/uur (12.20-17.00u) |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 14 was een Spitslijn in aanvulling op Lijn 10 en reed van de wijk Lewenborg (Zuid) via het Damsterdiep naar het Hoofdstation.
Dienstregeling
- Er werd alleen buiten de schoolvakanties gereden, in de ochtend twee ritten van Lewenborg naar het Hoofdstation en drie ritten naar Lewenborg. In de middag was er een scheve uurdienst.
- De eerste ochtendrit vanaf Lewenborg reed na het Hoofdstation door als lijn 10 naar de Grote Markt.
Route
Halte | ||
Groningen, Hoofdstation | ||
Groningen, Hereplein | ||
Groningen, Zuiderdiep | ||
Groningen, Damsterdiep/Oostersingel | ||
Groningen, Damsterdiep/Zaagmuldersweg | ||
Groningen, Damsterdiep/Oliemuldersweg | ||
Groningen, Damsterdiep/Oostersluis | ||
Groningen, Damsterdiep/Ringweg | ||
Groningen, Kluiverboom/'De Clinck' | ||
Groningen, Bakboordswal/Loefzijde | ||
Groningen, Bakboordswal/Bolder | ||
Groningen, Bakboordswal/Dukdalf | ||
Groningen, Bakboordswal/Baken | ||
Groningen, Bakboordswal/Meerpaal |