Lijn 12 Hengelo, Ziekenhuis - Willem Kesstraat
Voormalige buslijn 12 | |
Vervoerder(s) | TET |
Lijnsoort | Stadsbus |
Materieel | Den Oudsten B88, Hainje |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 2x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Lijn 12 reed van het Ziekenhuis via Woolder Es, het station en Klein Driene naar de Hasseler Es.
Route
Halte | ||
Hengelo, Ziekenhuis | ||
Hengelo, Boerhaavelaan | ||
Hengelo, Avondrust | ||
Hengelo, Steenmeijerstraat | ||
Hengelo, Twickelcollege | ||
Hengelo, Pasteurstraat | ||
Hengelo, Curiestraat | ||
Hengelo, Steenmeijerstraat | ||
Hengelo, Sabastraat | ||
Hengelo, Balistraat | ||
Hengelo, Mitchamplein | ||
Hengelo, Marskant | ||
Hengelo, Narcisstraat | ||
Hengelo, Louisestraat | ||
Hengelo, Nijverheidsstraat | ||
Hengelo, Krabbenbosplein | ||
Hengelo, Catharinastraat | ||
Hengelo, Gezinastraat | ||
Hengelo, Laurastraat | ||
Hengelo, Leeghwaterstraat | ||
Hengelo, Zernikestraat | ||
Hengelo, Vijverlaan | ||
Hengelo, Spinnersweg | ||
Hengelo, Storkstraat | ||
Hengelo, Lansinkesweg | ||
Hengelo, Station | ||
Hengelo, Belastingkantoor | ||
Hengelo, Bergweg | ||
Hengelo, Paganinistraat | ||
Hengelo, Griegstraat | ||
Hengelo, Obrechtstraat | ||
Hengelo, Moderatohof | ||
Hengelo, Lentohof | ||
Hengelo, Pentrop | ||
Hengelo, Klaas de Rookstraat | ||
Hengelo, Winkelcentrum Hasselo | ||
Hengelo, Dinant Dijkhuisstraat | ||
Hengelo, Aalter Noorderwierstraat | ||
Hengelo, Louis Davidsstraat | ||
Hengelo, Wim Sonneveldstraat | ||
Hengelo, Tom Mandersstraat | ||
Hengelo, Charlotte Köhlerstraat | ||
Hengelo, Jean Louis Pissuissestraat | ||
Hengelo, Kor Kuilerstraat | ||
Hengelo, Willem Kesstraat |
Geschiedenis
Na bezuinigingen die door Het Rijk waren opgelegd nam lijn 12 de bediening van de wijk Woolder Es volledig over, waardoor lijn 14 alleen nog tussen het Station en Groot Driene ging rijden.