Lijn 122 Den Haag Arnold Spoelplein - Naaldwijk Verdilaan
Versie door Pijnackerbus (overleg | bijdragen) op 15 jan 2011 om 16:51 (Nieuwe pagina aangemaakt met '{{VLijnInfo |lijnnr=122 |vervoerder=ZWN |materieel=Mercedes-Benz Sprinter |lijnsoort=Streekbus |frequentie_spits=2x/uur |frequentie_dal=2x/uur |frequentie_zate…')
Voormalige buslijn 122 | |
Vervoerder(s) | ZWN |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Mercedes-Benz Sprinter |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 122 reed van Den Haag via Monster naar Naaldwijk.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Den Haag, Arnold Spoelplein | ||
Den Haag, Pisuissestraat | ||
Den Haag, Loosduinse Hoofdstraat | ||
Monster, Westerhonk | ||
Monster, Duinstraat | ||
Naaldwijk, Verdilaan |