Lijn 120 Gorinchem NS - Waalwijk Ziekenhuis
Voormalige buslijn 120 | |
Vervoerder(s) | BBA |
Regio | Midden-Brabant |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | ... t/m 26 mei 1990 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/2 uur |
Avond | 1x/2 uur |
Zaterdag | 1x/2 uur |
Zondag | reed niet |
Lijn 120 reed van Gorinchem via o.a. Sleeuwijk, Dussen, Eethen, Aalburg, Oud Heusden, Elshout en Drunen naar Waalwijk.
In de avonduren werd via Nieuwendijk i.p.v. Uppel gereden.
Op zaterdag avond werd rond middernacht nog een rit van Gorinchem naar Dussen gereden. Deze rit reed vanaf Sleeuwijk via Werkendam naar Nieuwendijk.
Route
De routestrip is incompleet.
Halte | ||
Gorinchem, NS | ||
Gorinchem, Ziekenhuis | ||
Sleeuwijk, Viadukt | ||
Sleeuwijk, Winkelcentrum | ||
Sleeuwijk, Rijksstraatweg | ||
Uppel, Watertoren | ||
Nieuwendijk, Rabobank | ||
Almkerk, Plantsoen | ||
Dussen, Vrijheidsplein | ||
Meeuwen, "Rust Wat' | ||
Eethen, Provinciale Weg | ||
Genderen, Kelderstraat | ||
Aalburg, Kromme Nol | ||
Oud Heusden, Laagstraat | ||
Elshout, Kerk | ||
Drunen, Gemeentehuis | ||
Waalwijk, Eikendonk | ||
Waalwijk, Busstation | ||
Waalwijk, Ziekenhuis |
Geschiedenis
- Op 20 augustus 1989 werd de zondag bediening gestaakt. (NB het is onbekend om hoeveel ritten dit ging)
- Op 27 mei 1990 verviel de lijn. De deeltrajecten werden overgenomen door diverse lijnen.