Lijn 11 Arnhem, De Laar Oost - Centraal Station
Voormalige buslijn 11 | |
Vervoerder(s) | GVM |
Concessie | KAN Noord |
Lijnsoort | Stadsbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 9 januari 1995 t/m 27 mei 1995 |
Voorganger(s) | 11 |
Opvolger(s) | 43 |
Frequenties
| |
Spits | 3-4x/uur |
Dal | 3x/uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | 2-3x/uur |
Zondag | reed niet |
Lijn 11 was een buslijn die reed tussen De Laar Oost in Arnhem Zuid en station Arnhem.
Doordeweeks in de ochtendspits reed lijn 11 viermaal per uur; doordeweeks na de ochtendspits en op zaterdag overdag werd driemaal per uur gereden en op de vroege zaterdagochtend reed de bus tweemaal per uur. 's Avonds en op zondag werd het traject naar De Laar Oost door lijn 7 op zich genomen.
Route
Halte | ||
Arnhem, De Laar Oost | ||
Arnhem, Tongerlostraat | ||
Arnhem, Altweerstraat | ||
Arnhem, Sittardstraat | ||
Arnhem, Maastrichtsingel | ||
Arnhem, Echterboschstraat | ||
Arnhem, Terneuzenstraat | ||
Arnhem, Zeelandsingel | ||
Arnhem, Randweg | ||
Arnhem, Overmaat | ||
Arnhem, Mooieweg | ||
Arnhem, Groningensingel | ||
Arnhem, Croydonplein | ||
Arnhem, Kronenburg | ||
Arnhem, Rijnhal | ||
Arnhem, Zeegsingel | ||
Arnhem, Sint Laurentiuslaan | ||
Arnhem, De Monchyplein | ||
Arnhem, Parkstraat | ||
Arnhem, Schouwburg | ||
Arnhem, Velperplein | ||
Arnhem, Willemsplein | ||
Arnhem, Station NS |
Geschiedenis
Lijn 11 is ontstaan op 9 januari 1995 toen de avond- en zondagritten tussen De Laar Oost en de Hoogkamp van de voormalige lijn 11 door Lijn 7 Arnhem, Rijkerswoerd - Hoogkamp overgenomen werden. Lijn 11 zou hierdoor niet meer naar de Hoogkamp rijden.
Op 28 mei 1995 kwam lijn 11 geheel te vervallen. Het traject naar De Laar Oost werd overgenomen door lijn 43.