Lijn 10 Apeldoorn, Lucas Ziekenhuis - Anklaar
Voormalige buslijn 10 | |
Vervoerder(s) | Midnet |
Regio | Veluwe |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Apeldoorn |
Materieel | Den Oudsten B88 |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | reed niet |
Lijn 10 reed van het Lucas Ziekenhuis via Malkenschoten, De Maten en Sprenkelaar naar Anklaar.
Dienstregeling
- In Anklaar was deze lijn gekoppeld aan lijn 9.
Route
Halte | ||
Apeldoorn, Lucas Ziekenhuis | ||
Apeldoorn, Randerode | ||
Apeldoorn, Zuster Meyboomlaan | ||
Apeldoorn, TNO/Laan van Malkenschoten | ||
Apeldoorn, Chopinlaan | ||
Apeldoorn, Sebastiaanplein | ||
Apeldoorn, Hofveld | ||
Apeldoorn, Albardastraat | ||
Apeldoorn, Kayersdijk | ||
Apeldoorn, Leidekkersdreef | ||
Apeldoorn, Ferguutgaarde | ||
Apeldoorn, De Heemgaard | ||
Apeldoorn, Vedelaarshoeve | ||
Apeldoorn, De Eglantier | ||
Apeldoorn, Rademakersdonk | ||
Apeldoorn, Jaromirgaarde | ||
Apeldoorn, Gildenlaan/Laan van Erica | ||
Apeldoorn, Americahal | ||
Apeldoorn, Woonboulevard | ||
Apeldoorn, Veenhuizerweg | ||
Apeldoorn, Zwembad Sprenkelaar | ||
Apeldoorn, Georg Hegelstraat | ||
Apeldoorn, Fugastraat | ||
Apeldoorn, Symfoniestraat | ||
Apeldoorn, Sluisoordlaan | ||
Apeldoorn, Figarostraat | ||
Apeldoorn, Othellostraat | ||
↑ | Apeldoorn, Traviatastraat | |
↓ | Apeldoorn, Winkelcentrum Anklaar |
Geschiedenis
Het verloop van deze lijn is onbekend.