Lijn 107 Brussel Noord - Leuven Station
Voormalige buslijn 107 in België | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Entiteit | Vlaams-Brabant |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | iig. 1999/2000 |
Frequenties
| |
Spits | 2-4x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond (werkdagen) | 1x/uur |
Avond (weekend) | 1x/2 uur (tot 21:00) |
Zaterdag | 1x/2 uur |
Zondag | 1x/2 uur |
Lijn 107 reed van Brussel via Sterrebeek, Wezembeek-Oppem, Tervuren, Vossem, Leefdaal, Bertem en Heverlee naar Leuven.
Dienstregeling
- In de ochtendspits reed één rit richting Leuven via de scholen in Tervuren en op woensdagmiddag of in de middagspits reed één rit richting Brussel via deze route.
Route
Halte | ||
Brussel, Noord | ||
Brussel, Rogier | ||
Sint-Joost-ten-Node, Kruidtuin (Botanique) | ||
Sint-Joost-ten-Node, Houwaert | ||
Sint-Joost-ten-Node, Madou | ||
Sint-Joost-ten-Node, Verbist | ||
Sint-Joost-ten-Node, Clovis | ||
Schaarbeek, Vinçotte | ||
Schaarbeek, Dailly | ||
Schaarbeek, Meiser Station | ||
Schaarbeek, Meiser | ||
Schaarbeek, Lebrun | ||
Schaarbeek, Genève | ||
Evere, Grosjean | ||
Evere, De Paduwa | ||
Evere, De Lombaerde | ||
Sint-Lambrechts-Woluwe, Hof ten Berg | ||
Sint-Stevens-Woluwe, Harenheide | ||
Sint-Stevens-Woluwe, Lange Wagenstraat | ||
Sint-Stevens-Woluwe, Eversestraat | ||
Sint-Stevens-Woluwe, Woluwedal | ||
Kraainem, Thumas | ||
Kraainem, Bricout | ||
Kraainem, Dezangré | ||
Kraainem, Lenaerts | ||
Sterrebeek, J.F. Kennedylaan | ||
Sterrebeek, Reigerslaan | ||
Sterrebeek, Zeenstraat | ||
Sterrebeek, L. Nantierlaan | ||
Sterrebeek, Zavelstraat | ||
Sterrebeek, Oud Station | ||
Sterrebeek, Beekstraat | ||
Sterrebeek, Perkstraat | ||
Wezembeek-Oppem, Ban Eik | ||
Wezembeek-Oppem, Termeeren | ||
Wezembeek-Oppem, Vosberg | ||
Wezembeek-Oppem, Stijn Streuvelslaan | ||
Wezembeek-Oppem, Marmotlaan | ||
Wezembeek-Oppem, Bremlaan | ||
Wezembeek-Oppem, Albertlaan | ||
Tervuren, Tervurenlaan | ||
Tervuren, Centrum | ||
Tervuren, Station | ||
Tervuren, Centrum | ||
Tervuren, Gemeentehuis | ||
Tervuren, GITO | ||
Tervuren, Atheneum | ||
Tervuren, Heilig Hartcollege | ||
Tervuren, Museum | ||
Tervuren, Oude Leuvensebaan | ||
Tervuren, Coosemanslaan | ||
Tervuren, Vier Winden | ||
Vossem, Steenweg | ||
Vossem, Coigeweg | ||
Leefdaal, Hammeveld | ||
Leefdaal, Oud Station | ||
Leefdaal, Kasteel | ||
Leefdaal, Biesstraat | ||
Bertem, Sinte Veronica | ||
Bertem, Blokkestraat | ||
Bertem, Oud Station | ||
Bertem, Gerzenstraat | ||
Bertem, Alsemberg | ||
Heverlee, Bremstraat | ||
Heverlee, Groeneweg | ||
Heverlee, Berg Tabor | ||
Heverlee, Egenhovenweg | ||
Leuven, Tervuursepoort | ||
Leuven, St. Jacobsplein | ||
Leuven, St. Rafaëlkliniek | ||
Leuven, St. Pieterskliniek | ||
Leuven, Dirk Boutslaan | ||
Leuven, Fochplein | ||
Leuven, J. Stasstraat | ||
Leuven, Station |
Geschiedenis
Het verloop van deze lijn is onbekend.
Categorieën:
- Voormalige Buitenlandse lijn 107
- Voormalige Buitenlandse buslijnen
- Entiteit Vlaams-Brabant (voormalige lijnen)
- Voormalige lijn in België
- Plaats Brussel
- Station Brussel-Noord
- Brussel Rogier
- Plaats Sint-Joost-ten-Node
- Sint-Joost-ten-Node Kruidtuin
- Sint-Joost-ten-Node Madou
- Plaats Schaarbeek
- Station Meiser
- Plaats Sterrebeek
- Station Sterrebeek
- Plaats Tervuren
- Station Tervuren
- Plaats Leefdaal
- Station Leefdaal
- Plaats Bertem
- Station Bertem
- Plaats Leuven
- Station Leuven