Lijn 103 Zetten Hoofdstraat - Elst Station NS
Voormalige buslijn 103 | |
Vervoerder(s) | Novio |
Concessie | KAN Zuid |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 5 januari 2003 t/m 12 december 2009 |
Voorganger(s) | 3 |
Opvolger(s) | 35 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 3x/dag |
Lijn 103 was een buslijn die station Elst verbond met Valburg, Herveld, Andelst, station Zetten-Andelst en Zetten centrum en werd gereden met een kleine bus.
Dienstregeling
- Op werkdagen reed een rit in de ochtendspits van Zetten naar Elst door naar station Nijmegen via het centrum.
- Bij de halte Lange Dreef/Willemsstraat werd aansluiting geboden op lijn 31 naar station Arnhem of station Nijmegen.
- Op maandagen werd wegens markt via de haltes Sint Canisiussingel en Nassausingel gereden.
Route
Halte | ||
Zetten, Hoofdstraat | ||
Zetten, Stationsstraat | ||
Zetten, Brittanjesingel | ||
Zetten, Station | ||
Andelst, Industrieweg | ||
Andelst, Monument | ||
Andelst, Wilhelminastraat | ||
Herveld, Hoge Hof | ||
Herveld, Stenenkamerstraat | ||
Herveld, Planetenlaan | ||
Herveld, Molen de Vink | ||
Herveld, Lechstraat | ||
Herveld, Kruisstraat | ||
Herveld, 't Hoeveslag | ||
Valburg, Standpark-Noord | ||
Valburg, Tielsestraat | ||
Valburg, Kerkplein | ||
Elst, Kleipeer | ||
Elst, Vergert | ||
Elst, Lange Dreef/Willemsstraat | ||
Elst, Dorpsstraat | ||
Elst, Station NS | ||
Nijmegen, Museum Het Valkhof | ||
Nijmegen, Kelfkensbos | ||
Nijmegen, Burchtstraat | ||
Nijmegen, Plein 1944 | ||
Nijmegen, Smetiusstaat | ||
Nijmegen, Canisiussingel | ||
Nijmegen, Nassausingel | ||
Nijmegen, Centraal Station |
Geschiedenis
Het traject Zetten - Valburg behoorde vroeger tot streeklijn 43, Nijmegen – Oosterhout – Slijk Ewijk – Valburg – Herveld – Andelst – Zetten. Op 6 januari 2002 werd deze lijn vanaf station Nijmegen doorgetrokken naar de Brabantse Poort via het Radboudziekenhuis en het CWZ en omgenummerd naar lijn 3. Op 5 januari 2003 werd lijn 3 ingekort tot Brabantse Poort - Oosterhout. Het traject Valburg - Zetten ging gereden worden onder lijn 103 en werd vanuit Valburg verlengd naar Elst. In Elst was een overstap op de bus naar Nijmegen mogelijk. Het traject Oosterhout - Slijk-Ewijk werd voortaan bediend door een belbus, lijn 3-bel. Tussen Slijk-Ewijk en Valburg verviel de verbinding.
Per 13 december 2009 werd deze bus omgenummerd in lijn 35 en ging van maandag tot en met vrijdag vanuit Elst doorrijden naar Bemmel.