GSM Dienstregeling 1985/1986
De GSM dienstregeling 1985/1986 liep van 2 juni 1985 tot en met 31 mei 1986. GSM verzorgde enkele streeklijnen in Oost-Gelderland.
Lijnnetwerk
In de dienstregeling van de GSM waren de volgende lijnen opgenomen:
Wijzigingen per lijn
- Lijn 24: Arnhem - Dieren: deze buslijn gaat te Dieren doorrijden naar de halte GSM Kantoor.
- Lijn 31: Arnhem - Nijmegen: rijdt in Elst voortaan via De Wuurde in plaats van over de Lange Dreef. In Arnhem Zuid wordt via de Laurentiuslaan en de Veldbloemstraat gereden.
- Lijn 33: Arnhem - Nijmegen: rijdt in Bemmel via de wijk Het Hoog. Bij de halte Papenstraat wordt aangesloten op lijn 32 van/naar Arnhem.
- Lijn 42: Winterswijk - Aalten: in de ochtendspits wordt het aantal ritten uitgebreid. In het weekend wordt voortaan het gehele traject bereden.
- Lijn 44: Doetinchem - Tolkamer: het aantal ritten op het traject Doetinchem - Wijnbergen - Beek wordt uitgebreid.
- Lijn 45: Doetinchem - Emmerich: op het traject Zeddam - Doetinchem wordt via de A15 en NS-station Doetinchem gereden in plaats van via Wijnbergen.
- Lijn 46: Doetinchem - Halle: doet voortaan het nieuwe station Doetinchem De Huet aan.
- Lijn 51: Zutphen - Doetinchem: er vindt een kleine routewijziging plaats te Zutphen.
- Lijn 52: Zutphen - Doetinchem: er vindt een kleine routewijziging plaats te Zutphen. 's Avonds en in het weekend wordt niet meer gereden; deze ritten worden overgenomen door lijn 56.
- Lijn 56: Zutphen - Doetinchem: de lijnen 52 en 120 worden 's avonds gecombineerd tot lijn 56 tussen Zutphen en Doetinchem.
- Lijn 63: Arnhem - Westervoort lijn 63 rijdt te Westervoort voortaan tot de halte Hoogeind.
- Lijn 77: Doetinchem - Arnhem: deze lijn rijdt voortaan ook tussen Doetinchem en Groenlo.