EMA dienstregeling 1983/1984
Uit OV in Nederland Wiki
Versie door
Huibf
(
overleg
|
bijdragen
)
op 3 mrt 2018 om 21:18
(
wijz
)
← Oudere versie
| Huidige versie (wijz) | Nieuwere versie → (wijz)
Ga naar:
navigatie
,
zoeken
De
EMA Dienstregeling 1983/1984
was geldig van
29 mei 1983
t/m
2 juni 1984
.
Lijnennet
Lijn
Route
Opmerking
171
Valkenswaard - Kreyenbeek - Aalst - Eindhoven
172
Luyksgestel - (Weebosch -) 't Loo - Bergeijk - Westerhoven - Dommelen - Valkenswaard - Aalst - Ekenrooi - Eindhoven
173
Weert - Budel-Dorplein - Budel-Schoot - Budel - Soerendonk - Maarheeze - Leende - Eindhoven
174
Weert - Vrakker - Legerplaats Budel - Maarheeze - Leende - Eindhoven
Sneldienst
175
Valkenswaard - Industrieterrein Kennedylaan - Leende
176
Neerpelt - Achel - Borkel - Kempervennen - Valkenswaard - Aalst - Eindhoven
177
Valkenswaard - Dommelen - Valkenswaard - Waalre - Aalst - Eindhoven - Son en Breugel
i.s.m.
BBA
178
Eerstel - Bergeijk - Westerhoven - Riethoven - Dommelen - Valkenswaard - Aalst - (Ekenrooi -) Eindhoven
Spitslijn, reed niet in het weekend.
179
Lommel - Grens - Kempervennen - Valkenswaard - Aalst - Eindhoven
Categorieën
:
Dienstregeling EMA
Stads- en streekvervoer 1983
Navigatiemenu
Persoonlijke instellingen
Aanmelden
Naamruimten
Pagina
Overleg
Varianten
Weergaven
Lezen
Brontekst bekijken
Geschiedenis weergeven
Meer
Zoeken
Navigatie
Hoofdpagina
Recente wijzigingen
Willekeurige pagina
Hulp
referentie
OV-chipkaart
Concessiegebieden
Stations
Busstations
Treinseries
Buslijnen
Hulpmiddelen
Verwijzingen naar deze pagina
Verwante wijzigingen
Speciale pagina's
Printvriendelijke versie
Permanente koppeling
Paginagegevens
Deze pagina citeren