Categorie:Voormalige lijn 86
Hieronder staan alle bus-, tram- en metrolijnen die vroeger gereden hebben onder lijnnummer 86.
Pagina’s in categorie "Voormalige lijn 86"
Deze categorie bevat de volgende 44 pagina’s, van in totaal 44.
*
8
- Lijn 86 Amsterdam Marnixstraat - Haarlem Delftplein
- Lijn 86 Amsterdam Marnixstraat - Haarlem Hoofdkantoor
- Lijn 86 Amsterdam Marnixstraat - IJmuiden Dennekoplaan
- Lijn 86 Amsterdam Station Sloterdijk - Zaandam Brigantijnstraat
- Lijn 86 Amsterdam Station Sloterdijk - Zaandam Meerpaal
- Lijn 86 Amsterdam Station Sloterdijk - Zaandam Station
- Lijn 86 Arnhem Centraal Station - Ede Station Ede-Wageningen (2000-2006)
- Lijn 86 Arnhem Centraal Station - Ede Station Ede-Wageningen (2006-2007)
- Lijn 86 Arnhem Centraal Station - Ede Station Ede-Wageningen (2007-2012)
- Lijn 86 Arnhem Station - Wolfheze Station
- Lijn 86 Assendelft Festina Lente - Zaandam St. Michael College
- Lijn 86 Beuningen Aalsterveld - Druten 't Koekoeksnest
- Lijn 86 Boskoop Station - Waddinxveen Station
- Lijn 86 De Klomp Station - Veenendaal Station West
- Lijn 86 Den Haag Leyenburg - Rotterdam Centraal Station
- Lijn 86 Den Haag Leyenburg - Schiedam Station Centrum
- Lijn 86 Druten 't Koekoeksnest - Doornenburg Van Kol
- Lijn 86 Echt Station - Maasbracht Markt
- Lijn 86 Echt Station - Maasbracht Markt (2006-2007)
- Lijn 86 Echt Station - Montfort Markt
- Lijn 86 Gennep Busstation - Goch Bahnhof
- Lijn 86 Gorinchem, IJsbaan - Van Randwijksingel
- Lijn 86 Gorinchem, Van Randwijksingel - 't Nieuwe Gasthuis
- Lijn 86 Grave Busstation - Druten 't Koekoeksnest
- Lijn 86 Groningen Centraal Station - Haulerwijk Laweijstraat
- Lijn 86 Groningen Centraal Station - Norg Nachtegaalstraat
- Lijn 86 Groningen Station - Oosterwolde Nanningasluis
- Lijn 86 Nijmegen Brabantse Poort - Druten Markt
- Lijn 86 Nijmegen Brabantse Poort - Druten Markt (1994)
- Lijn 86 Nijmegen Centraal Station - Druten Markt
- Lijn 86 Nijmegen Centraal Station - Druten Zuidooster Garage
- Lijn 86 Norg Nachtegaalstraat - Groningen Centraal Station
- Lijn 86 Norg Nachtegaalstraat - Groningen Centraal Station (1996 - )
- Lijn 86 Norg Westeind - Hoogkerk P+R Hoogkerk
- Lijn 86 Norg Westeind - Peize Centrum
- Lijn 86 Oosterwolde Autobusstation - Peize Centrum
- Lijn 86 Oosterwolde Autobusstation - Roden Albertsbaan
- Lijn 86 Rozenburg Volgerweg - Rotterdam Marconiplein
- Lijn 86 Sliedrecht, Burgemeester Winklerplein - Craijensteijn (2005 - 2006)
- Lijn 86 Sliedrecht, Stormrand - Nijverwaard (2004)
- Lijn 86 Spijkenisse, De Akkers - Metrostation Centrum
- Lijn 86 Zaandam Station - Koog aan de Zaan Station Koog Bloemwijk
- Lijn 86 Zwartsluis Busstation - Zwolle Campus