Categorie:Voormalige lijn 63
Hieronder staan alle bus-, tram- en metrolijnen die vroeger gereden hebben onder lijnnummer 63.
Pagina’s in categorie "Voormalige lijn 63"
Deze categorie bevat de volgende 61 pagina’s, van in totaal 61.
*
6
- Lijn 63 's-Hertogenbosch, De Aawijk - De Rompert
- Lijn 63 Almelo Centrumplein - Overdinkel Schoolstraat
- Lijn 63 Amsterdam Haarlemmermeerstation - Amstelveen Galjoen
- Lijn 63 Amsterdam Marnixstraat - Amstelveen Galjoen
- Lijn 63 Arnhem Centraal Station - Duiven Station NS
- Lijn 63 Arnhem Centraal Station - Duiven Zuid
- Lijn 63 Arnhem Centraal Station - Westervoort Broeklanden
- Lijn 63 Arnhem Centraal Station - Westervoort Ganzenpoel
- Lijn 63 Arnhem Centraal Station - Westervoort Hoogeind
- Lijn 63 Arnhem Centraal Station - Westervoort Liemersallee
- Lijn 63 Arnhem Centraal Station - Westervoort Vrouwenslag
- Lijn 63 Arnhem Centraal Station - Zevenaar Station NS
- Lijn 63 Arnhem Centraal Station - Zevenaar Station NS (1987-1991)
- Lijn 63 Arnhem Gelderse Poort - Duiven Den Eng
- Lijn 63 Arnhem Station - Wolfheze Station
- Lijn 63 Arnhem Station Zuid - Duiven Schapenweide
- Lijn 63 Arnhem Station Zuid - Duiven Van Goyenstraat
- Lijn 63 Assendelft Festina Lente - Zaandam Voorsterbeek
- Lijn 63 Assendelft Gemeentehuis - Zaandam Voorsterbeek
- Lijn 63 Assendelft Station - Zaandam Voorsterbeek
- Lijn 63 Blerick Klingerberg - Venlo Genooi
- Lijn 63 Delft, Gasthuis - Station
- Lijn 63 Delft, In de Hoven - Station
- Lijn 63 Delft, In de Hoven - Station Centrum
- Lijn 63 Delft, Station - Olof Palmestraat
- Lijn 63 Delft, Station Centrum - Abtswoudsepark
- Lijn 63 Delft, Station Centrum - Station Zuid
- Lijn 63 Den Haag, Fahrenheitstraat - MCH Westeinde
- Lijn 63 Den Haag, Sportsingel - Vlietpolderstraat
- Lijn 63 Geleen Busstation - Gulpen Busstation
- Lijn 63 Groningen Centraal Station - Lauwersoog Haven
- Lijn 63 Groningen Centraal Station - Lauwersoog Haven (1979)
- Lijn 63 Hoogvliet, Hoogvliet Metro - Zalmplaat (2021)
- Lijn 63 Horst Doolgaardstraat - Meterik Kerk
- Lijn 63 Lottum Markt - Meterik Kerk
- Lijn 63 Maastricht Station - Eisden Pauwengraaf
- Lijn 63 Meerssen Station - Bunde Station
- Lijn 63 Oldenzaal, Station - Winkelcentrum De Essen
- Lijn 63 Roermond Station - Posterholt Centrum
- Lijn 63 Roermond Station - Posterholt Vlodropperweg (2019-2020)
- Lijn 63 Rosmalen Gemeentehuis - 's-Hertogenbosch Centraal Station
- Lijn 63 Rosmalen Gemeentehuis - 's-Hertogenbosch Maasoever (2009-2011)
- Lijn 63 Rotterdam, Zuidplein - Charlois
- Lijn 63 Sittard Busstation/NS - Gulpen Busstation
- Lijn 63 Sittard Busstation/NS - Schimmert Oranjeplein
- Lijn 63 Sittard Busstation/NS - Valkenburg Wilhelminalaan
- Lijn 63 Utrecht Centraal Station - Vianen Eendrachtsweg
- Lijn 63 Utrecht Centraal Station - Vianen Van Duvenvoordestraat
- Lijn 63 Utrecht CS - Maarssen Station
- Lijn 63 Utrecht CS Jaarbeurszijde - Vianen De Hagen
- Lijn 63 Utrecht CS Jaarbeurszijde - Vianen Lorentzweg
- Lijn 63 Valkenburg Th. Dorrenplein - Sittard Station
- Lijn 63 Venlo Genooi - Blerick Klingerberg
- Lijn 63 Voorschoten Prof. Einsteinlaan - Wassenaar Donker Curtiusstraat
- Lijn 63 Voorschoten Vlietwijk - Wassenaar Wassenaarseslag
- Lijn 63 Zaandam Station - Assendelft Station
- Lijn 63 Zaandam Station - Krommenie Station
- Lijn 63 Zaandam Station NS - Assendelft Zaandammerweg
- Lijn 63 Zoutkamp Marnestraat - Lauwersoog Haven (2012-2016)