Categorie:Verkeersverbond VRR (voormalige lijnen)
Pagina’s in categorie "Verkeersverbond VRR (voormalige lijnen)"
Deze categorie bevat de volgende 155 pagina’s, van in totaal 440.
(vorige pagina) (volgende pagina)9
- Lijn 917 Duisburg, Beeck Denkmal - Buschhauser Straße
- Lijn 919 Duisburg, Stauffenbergstraße - Marxloh Pollmann
- Lijn 922 Duisburg, Godesberger Straße - Friemersheim Markt
- Lijn 922 Duisburg, Winkelhausen Bruchstraße - Rheinhausen Markt
- Lijn 923 Duisburg, Baerl Kirche - Friemersheim Markt
- Lijn 923 Duisburg, Hauptbahnhof Osteingang - Kaldenhausen Krölls
- Lijn 924 Duisburg, Sportpark - Kaldenhausen Krölls
- Lijn 925 Duisburg, Baerl Kirche - Oberhauser Straße
- Lijn 929 Venlo Station - Duisburg Hauptbahnhof Osteingang
- Lijn 937 Duisburg, Hauptbahnhof Osteingang - Rheinhausen Markt
- Lijn 939 Duisburg Hauptbahnhof Osteingang - Oberhausen Marina/Sea Life
- Lijn 939 Duisburg Klinikum - Oberhausen Anne-Frank-Realschule
- Lijn 940 Duisburg, Rahm Bahnhof - Sankt-Anna-Krankenhaus (2019)
- Lijn 941 Duisburg Buscher Straße - Krefeld Uerdingen Bahnhof
- Lijn 942 Duisburg, Bissingheim Dorfplatz - Sankt-Anna-Krankenhaus
- Lijn 944 Duisburg, Wolfssee - Werthacker
- Lijn 946 Duisburg, Buscher Straße - Sankt-Anna-Krankenhaus
- Lijn 953 Oberhausen, Dümpten - Tackenbergstraße
- Lijn 954 Oberhausen, Kleekamp - Hirschkamp
- Lijn 954 Oberhausen, Marina/Sea Life - Hirschkamp
- Lijn 958 Oberhausen, Hauptbahnhof - Sterkrade Bahnhof
- Lijn 961 Oberhausen, Osterfeld Mitte - Spechtstraße
- Lijn 966 Oberhausen, Bero-Zentrum - Sterkrade Bahnhof
- Lijn 966 Oberhausen, Hauptbahnhof - Sterkrade Bahnhof
- Lijn 976 Oberhausen Everslohstraße - Mülheim Heifeskamp
A
B
C
N
- Lijn NE1 Dormagen, Bahnhof - Nievenheim Gesamtschule
- Lijn NE1 Dormagen, Bahnhof - Südstraße
- Lijn NE1 Duisburg, Hauptbahnhof Osteingang - Hohenzollernplatz
- Lijn NE1 Ennepetal Voerde Mitte - Gevelsberg Hauptbahnhof
- Lijn NE1 Hagen, Bathey - Hohenlimburg Bahnhof (2019-2021)
- Lijn NE1 Hagen, Stadtmitte - Bathey
- Lijn NE1 Mönchengladbach, Alter Markt - Bettrath Kirche
- Lijn NE10 Hagen, Stadtmitte - Kabel
- Lijn NE10 Mülheim Lindenhof - Oberhausen Sterkrade Bahnhof
- Lijn NE11 Hagen, Stadtmitte - Herbeck
- Lijn NE12 Hagen, Stadtmitte - Hasper Torhaus
- Lijn NE12 Mülheim Kaiserplatz - Oberhausen Neumarkt
- Lijn NE2 Dormagen, Bahnhof - Nievenheim Gesamtschule
- Lijn NE2 Duisburg, Hauptbahnhof Osteingang - Hochheide Markt
- Lijn NE2 Hagen, Hasper Torhaus - Hohenlimburg Bahnhof
- Lijn NE2 Hagen, Hasper Torhaus - Obernahmer
- Lijn NE2 Hagen, Stadtmitte - Hohenlimburg Bahnhof
- Lijn NE2 Mülheim, Stadtmitte - Styrum Bahnhof
- Lijn NE21 Hagen, Hohenlimburg Bahnhof - Hasselbach
- Lijn NE22 Hagen, Hohenlimburg Bahnhof - Obernahmer
- Lijn NE3 Duisburg, Parkplatz Monning - Walsum Rathaus
- Lijn NE3 Duisburg, Sportpark - Walsum Rathaus
- Lijn NE3 Hagen Stadtmitte - Gevelsberg Hauptbahnhof
- Lijn NE3 Mönchengladbach, Alter Markt - Marienplatz
- Lijn NE3 Mülheim, Stadtmitte - Dümpten Friedhof
- Lijn NE3 Recklinghausen Hauptbahnhof - Dorsten Recklinghäuser Tor
- Lijn NE31 Hagen, Haspe Zentrum - Westerbauer Schleife
- Lijn NE32 Hagen, Hasper Torhaus - Baukloh
- Lijn NE4 Bochum Hauptbahnhof - Sprockhövel Haßlinghausen Busbahnhof
- Lijn NE4 Duisburg, Hansegracht - Mannesmann Tor 2
- Lijn NE4 Hagen, Hasper Torhaus - Sterbecke
- Lijn NE4 Hagen, Stadtmitte - Sterbecke
- Lijn NE4 Mülheim Müller Menden - Essen Abzweig Aktienstraße
- Lijn NE4 Recklinghausen Hauptbahnhof - Datteln Busbahnhof
- Lijn NE5 Hagen, Stadtmitte - Brockhausen
- Lijn NE5 Mönchengladbach, Alter Markt - Marienplatz
- Lijn NE51 Essen, Steele S-Bahnhof - Albert-Schweitzer-Straße
- Lijn NE6 Düsseldorf, Hauptbahnhof - Eller S-Bahnhof
- Lijn NE6 Hagen, Stadtmitte - Garenfeld Mitte
- Lijn NE7 Hagen, Stadtmitte - Hasper Torhaus
- Lijn NE8 Dorsten, Recklinghäuser Tor - Handwerkshof
- Lijn NE8 Essen Margarethenhöhe - Velbert Willy-Brandt-Platz
- Lijn NE8 Hagen Stadtmitte - Breckerfeld Busbahnhof
- Lijn NE9 Mülheim Rhein-Ruhr-Zentrum - Duisburg Hauptbahnhof Osteingang
O
- Lijn OL1 Wachtendonk, Sekundarschule - Lampesweg
- Lijn OL2 Wachtendonk, Michael-Schule - Alte Gelinter Schule
- Lijn OV1 Velbert, Willy-Brandt-Platz - Birther Kreisel
- Lijn OV2 Velbert, Nordfriedhof - Am Nordpark (2015)
- Lijn OV3 Velbert, Nordfriedhof - Hasenpfad
- Lijn OV4 Velbert, Am Grünewald - Am Nordpark
- Lijn OV5 Velbert, Am Grünewald - Hasenpfad
- Lijn OV6 Velbert, Klinikum Niederberg - Langenberg S-Bahnhof
- Lijn OV7 Velbert, Postamt - Langenberg S-Bahnhof
- Lijn OV8 Velbert, Postamt - Langenberg S-Bahnhof
S
- Lijn SB1 Mönchengladbach, Hauptbahnhof - Regiopark 3
- Lijn SB14 Essen, Hauptbahnhof - Heisingen Baldeneysee
- Lijn SB16 Essen Hauptbahnhof - Dorsten ZOB
- Lijn SB21 Wesel Bahnhof - Schermbeck Rathaus
- Lijn SB23 Gelsenkirchen Buer Rathaus - Recklinghausen Hauptbahnhof
- Lijn SB28 Gelsenkirchen Buer Rathaus - Schermbeck Rathaus
- Lijn SB33 Leverkusen Chempark S-Bahnhof - Monheim Rheinpark
- Lijn SB33 Leverkusen Mitte - Monheim Creative Campus
- Lijn SB42 Duisburg, Hauptbahnhof Osteingang - An der Cölve
- Lijn SB42 Duisburg, Hauptbahnhof Osteingang - Rumeln Rathaus
- Lijn SB50 Düsseldorf Rheinterrasse - Haan Ost Industriepark
- Lijn SB56 Düsseldorf, Blik S-Bahnhof - Universität Süd
- Lijn SB57 Düsseldorf, Südpark - Eichsfelder Straße
- Lijn SB58 Emmerich Bahnhof - Nijmegen Centraal Station
- Lijn SB6 Xanten Bahnhof - Wesel Bahnhof
- Lijn SB66 Velbert Willy-Brandt-Platz - Wuppertal Hauptbahnhof
- Lijn SB71 Hagen, Hauptbahnhof - Hohenlimburg Bahnhof
- Lijn SB71 Hagen, Vorhalle Mitte - Hohenlimburg Bahnhof
- Lijn SB72 Hagen, Vossacker - Hohenlimburg Bahnhof
- Lijn SB78 Langenfeld Berghausen S-Bahnhof - Monheim Hochschule
- Lijn SB79 Langenfeld S-Bahnhof - Monheim Rheinpark
- Lijn SB79 Monheim Creative Campus - Langenfeld S-Bahnhof
- Lijn SB82 Meerbusch Haus Meer - Tönisvorst Lindenallee
- Lijn SB86 Kaarst Kaarster See - Willich Halskestraße
- Lijn SB86 Kaarst Kaarster See - Willich Otto-Brenner-Straße (2016)
- Lijn SB90 Oberhausen, Ruhrpark - Holten Markt
- Lijn SB94 Essen Unterstraße - Oberhausen Sterkrade Bahnhof
- Lijn SB94 Oberhausen, Hugo-Rasch-Straße - Falkestraße
- Lijn SB94 Oberhausen, Hugo-Rasch-Straße - Sterkrade Bahnhof
- Lijn SB97 Oberhausen, Hauptbahnhof - Falkestraße
- Lijn SL20 Alpen Hoerstgener Weg - Issum Käthe-Kollwitz-Schule
- Lijn SL21 Alpen Hoerstgener Weg - Issum Käthe-Kollwitz-Schule
- Lijn SL21 Issum, Sankt-Nikolaus-Schule - Käthe-Kollwitz-Schule
- Lijn SL22 Alpen Hoerstgener Weg - Issum Oermten
- Lijn SL22 Issum, Sankt-Nikolaus-Schule - Oermten
- Lijn SL23 Kerken Nieukerk Bahnhof - Issum Oermten
- Lijn SL57 Kleve, Brienen Zur Schleuse - Am Hang
T
- Lijn T1 Hagen, Dahl Bahnhof - Klinik Ambrock
- Lijn T11 Mülheim, Fischenbeck - Kattowitzer Straße
- Lijn T11 Mülheim, Heißen Kirche - Kattowitzer Straße (2016-2017)
- Lijn T2 Hagen, Hohenlimburg Bahnhof - Oege
- Lijn T3 Mülheim, Heißen Kirche - Blumendeller Straße
- Lijn T4 Mülheim, Tilsiter Straße - Flughafen
- Lijn T5 Mülheim Müller Menden - Essen Schwimmbad Kettwig
- Lijn T6 Mülheim, Friedrich-Freye-Straße - Am Biestenkamp
- Lijn T6.3 Essen, Kupferdreh Bahnhof - Dattenberg
- Lijn T8 Mülheim, Strippchens Hof - Waldschlößchen
- Lijn T9 Mülheim, Schützenstraße - Steinmetzstraße
- Lijn TB1 Duisburg, Walsum Rathaus - Walsumer Wardtstraße
- Lijn TB10 Duisburg, Kiesendahl - Bissingheim Dorfplatz
- Lijn TB11 Duisburg, Mannesmann Tor 2 - Ehinger Berg
- Lijn TB2 Duisburg Walsum Rathaus - Oberhausen Holten Markt
- Lijn TB3 Duisburg, Meiderich Bahnhof - Nauheimer Straße
- Lijn TB4 Duisburg, Meiderich Bahnhof - Bergstraße
- Lijn TB5 Duisburg, Friedrichsplatz - Schwalbenplatz
- Lijn TB6 Duisburg, Hochheide Markt - Baerl Kirche
- Lijn TB7 Duisburg, Landesarchiv NRW - Rheindeich
- Lijn TB8 Duisburg, Rheinhausen Markt - Winkelhausen Bruchstraße
- Lijn TB9 Duisburg, Rumeln Rathaus - Mühlenberg