Categorie:Stadsdienst Leeuwarden (voormalige lijnen)
Pagina’s in categorie "Stadsdienst Leeuwarden (voormalige lijnen)"
Deze categorie bevat de volgende 56 pagina’s, van in totaal 56.
1
- Lijn 1 Leeuwarden, Busstation - Westeinde
- Lijn 1 Leeuwarden, Heechterp - Aldlân
- Lijn 1 Leeuwarden, Jan Jelles Hofleane - Humaldastate
- Lijn 1 Leeuwarden, Westeinde - Camminghaburen
- Lijn 1 Leeuwarden, Wilhelminaplein - Boerhaavestraat
- Lijn 10 Leeuwarden, Busstation - Bilgaard
- Lijn 10 Leeuwarden, Busstation - Westeinde
- Lijn 10 Leeuwarden, Wilhelminaplein - Nijlânsdijk
- Lijn 11 Leeuwarden Zuiderburen - Goutum Dobbehof
- Lijn 11 Leeuwarden, Autobusstation - Zuiderkruisweg
- Lijn 11 Leeuwarden, Station Camminghaburen - Zuiderkruisweg
- Lijn 12 Goutum Dobbehof - Leeuwarden Zuiderburen
- Lijn 12 Leeuwarden, Autobusstation - Kenniscampus Rengerslaan
- Lijn 12 Leeuwarden, Busstation - NHL Hogeschool
- Lijn 15 Leeuwarden, Busstation - Aldlân
- Lijn 16 Leeuwarden, Busstation - Bilgaard
- Lijn 18 Leeuwarden, Busstation - Vrijheidswijk
2
3
- Lijn 2 Ringlijn Leeuwarden, Busstation - Camminghaburen
- Lijn 3 Leeuwarden, Galamastins - Jan Jelles Hofleaene
- Lijn 3 Leeuwarden, Wilhelminaplein - Europaplein
- Lijn 3 Ringlijn Leeuwarden, Busstation - Camminghaburen
- Lijn 31 Leeuwarden, Busstation - Groot Schavernek
- Lijn 32 Leeuwarden, Autobusstation - Greunshiem
- Lijn 32 Leeuwarden, Autobusstation - Zwanebloem
- Lijn 32 Leeuwarden, Busstation - Zwanebloem
- Lijn 33 Leeuwarden, Autobusstation - Humaldastate
- Lijn 33 Leeuwarden, Busstation - Friese Poort
- Lijn 34 Leeuwarden, Busstation - Mauritsplein
- Lijn 36 Leeuwarden, Busstation - De Hooidollen
- Lijn 38 Leeuwarden, Autobusstation - Dragoonsplein
- Lijn 38 Leeuwarden, Busstation - Dragoonsplein