Categorie:Stadsdienst Köln
De stadsdienst Köln is een stadsdienst in Duitsland.
Ondercategorieën
Deze categorie bevat de volgende ondercategorie.
Pagina’s in categorie "Stadsdienst Köln"
Deze categorie bevat de volgende 54 pagina’s, van in totaal 54.
1
- Lijn 106 Köln, Heumarkt - Marienburg Südpark
- Lijn 120 Köln, Blumenberg S-Bahnhof - Further Straße
- Lijn 121 Köln, Langel Fähre - Neusser Straße/Gürtel
- Lijn 122 Köln, Wilhelm-Sollmann-Straße - Pesch Schulstraße
- Lijn 124 Köln, Hauptbahnhof - Gewerbegebiet Feldkassel
- Lijn 125 Köln Weiler - Pulheim Sinnersdorf Kirche
- Lijn 126 Köln, Chorweiler S-Bahnhof - Bocklemünd
- Lijn 127 Köln, Ebertplatz - Longericher Straße
- Lijn 130 Köln, Universität - Sürth Rodderweg
- Lijn 131 Köln, Berrenrather Straße/Gürtel - Sürth Bahnhof
- Lijn 132 Köln, Hauptbahnhof - Frankenstraße
- Lijn 133 Köln, Hauptbahnhof - Zollstock Südfriedhof
- Lijn 134 Köln, Universität - Sürth Bahnhof
- Lijn 135 Köln, Uferstraße - Meschenich Kirche
- Lijn 136 Köln, Neumarkt - Daimlerstraße
- Lijn 138 Köln, Zollstock Südfriedhof - Güterverkehrszentrum Süd
- Lijn 139 Köln, Wasseramselweg - Longericher Straße
- Lijn 140 Köln, Ebertplatz - Aachener Straße/Gürtel
- Lijn 141 Köln, Weiden Zentrum - Bocklemünd
- Lijn 142 Köln, Ubierring - Merheimer Platz
- Lijn 143 Köln, Gewerbegebiet Marsdorf - Bocklemünd
- Lijn 144 Köln, Lövenich S-Bahnhof - Wasseramselweg
- Lijn 145 Köln Bocklemünd - Frechen Mauritiusschule
- Lijn 146 Köln, Neumarkt - Deckstein
- Lijn 147 Köln, Am Bilderstöckchen - Niehl Nord
- Lijn 148 Köln, Weiden Zentrum - Zum Dammfelde
- Lijn 149 Köln, Weiden Zentrum - Zum Dammfelde
- Lijn 150 Köln, Corintostraße - Bahnhof Mülheim
- Lijn 151 Köln Porz Markt - Leverkusen Chempark S-Bahnhof
- Lijn 152 Köln Porz Markt - Leverkusen Chempark S-Bahnhof
- Lijn 153 Köln, Bahnhof Deutz - Neuer Mülheimer Friedhof
- Lijn 154 Köln, Porz Markt - Dünnwald Waldbad
- Lijn 155 Köln, Danzierstraße - Bonhoefferstraße
- Lijn 157 Köln, Ostheim - Aeltgen-Dünwald-Straße
- Lijn 158 Köln, Merheim - LVR-Klinik
- Lijn 159 Köln, Schüttewerk - Buchheim Herler Straße
- Lijn 160 Köln, Porz Markt - Linder Mauspfad
- Lijn 161 Köln, Porz Markt - Köln/Bonn Flughafen
- Lijn 162 Köln, Porz Markt - DLR
- Lijn 163 Köln Wahn S-Bahnhof - Niederkassel Weilerhof
- Lijn 164 Köln Wahn S-Bahnhof - Niederkassel Lülsdorf Nord
- Lijn 171 Köln, Hauptbahnhof - Mülheim Wiener Platz
- Lijn 172 Köln, Hauptbahnhof - Zur Abtei
- Lijn 173 Köln, Hauptbahnhof - Weiden Lübecker Straße
- Lijn 179 Köln, Bahnhof Deutz - Ludwig-Quidde-Platz
- Lijn 184 Köln, Ebertplatz - Neusser Straße/Gürtel
- Lijn 187 Köln, Rösrather Straße - Am Schildchen
- Lijn 189 Köln, Bugenhagenstraße - Wupperplatz
- Lijn 191 Köln, Ostheim - Bertha-Benz-Karree
- Lijn 192 Köln Meschenich Kirche - Hürth Kalscheuren Bahnhof
- Lijn 193 Köln, Corintostraße - Heinrich-Bützler-Straße
- Lijn 195 Köln, Buchheim Herler Straße - Kochwiesenstraße
- Lijn 196 Köln, Bahnhof Deutz - Am Grauen Stein
- Lijn 197 Köln, Rodenkirchen Bahnhof - Bürgeramt Rodenkirchen