Categorie:Regio Twente
Pagina’s in categorie "Regio Twente"
Deze categorie bevat de volgende 137 pagina’s, van in totaal 137.
1
- Lijn 1 Almelo Station - Heek Katthagen
- Lijn 1 Enschede, Twekkelerveld - Louwesstraat
- Lijn 1 Enschede, UT/Langenkampweg - Louwesstraat
- Lijn 1 Enschede, UT/Viaduct - Louwesstraat
- Lijn 4 Almelo Station - Denekamp Busstation
- Lijn 10 Enschede Station - Buurse Braambrug
- Lijn 11 Hengelo Station - Weerselo 't Stift
- Lijn 11 Hengelo, Station - Groot Driene
- Lijn 11 Hengelo, Veldwijk - Wilbert (1981-1982)
- Lijn 12 Almelo Station - Hardenberg Heemse
- Lijn 12 Hengelo Station - Weerselo 't Stift (1981-1982)
- Lijn 12 Hengelo, Station - Ziekenhuis
- Lijn 13 Hengelo, Koningin Juliana Ziekenhuis - Station Oost (1981-1982)
- Lijn 151 Hengelo Station - Enschede UT/Viaduct
- Lijn 17 Arnhem Centraal Station - Enschede Station
- Lijn 171 Almelo Station - Hellendoorn Avonturenpark
2
- Lijn 2 Enschede Station - Ootmarsum Busstation
- Lijn 2 Enschede, Deppenbroek - Wesselerbrink (1981-1982)
- Lijn 20 Enschede Centraal - Borculo Busstation
- Lijn 20 Enschede Centraal Station - Doetinchem Busstation
- Lijn 20 Enschede Centraal Station - Doetinchem Busstation (1981-)
- Lijn 21 Almelo Station NS - Ommen Markt
- Lijn 21 Almelo, Slot - Station (1981-1982)
- Lijn 21 Almelo, Slot/Havezathe - De Kolibrie
- Lijn 21 Enschede Centraal Station - Winterswijk Station
- Lijn 21 Enschede Station - Winterswijk Station
- Lijn 21 Enschede Station - Winterswijk Station (1981-1986)
- Lijn 22 Almelo Station NS - Ommen Markt
- Lijn 22 Almelo, Station - De Riet (1981-1982)
- Lijn 22 Enschede Busstation/NS - Haaksbergen Busstation
- Lijn 222 Borne Station NS - Azelo AZC
- Lijn 222 Borne Station NS - Enter Reggedal
- Lijn 224 Rijssen Station NS - Markelo Gemeentehuis
- Lijn 23 Almelo Station NS - Daarle Kruispunt
- Lijn 23 Almelo, De Riet - Station (1981-1982)
- Lijn 23 Almelo, Twenteborg Ziekenhuis - Hoog Schuilenburg
- Lijn 24 Almelo Station NS - Den Ham Brink
- Lijn 24 Almelo, Aalderinkshoek - Station
- Lijn 24 Almelo, Twenteborg Ziekenhuis - Hoog Schuilenburg
- Lijn 25 Almelo Station NS - Kloosterhaar Café Biglaar
- Lijn 25 Almelo, Station - Schelfhorst (1981-1982)
- Lijn 26 Arnhem Centraal Station - Groenlo Markt
- Lijn 27 Arnhem Centraal Station - Enschede Centraal
- Lijn 27 Arnhem Centraal Station - Enschede Centraal (1981-1986)
- Lijn 27 Arnhem Centraal Station - Enschede Centraal (1993-1995)
- Lijn 284 Deventer Brink - Heeten Dorpsplein
- Lijn 29 Almelo, Centraal - Twenteborg Ziekenhuis
- Lijn 292 Almelo Station NS - Neede Busstation
- Lijn 293 Goor Station NS - Nijverdal Station NS
- Lijn 295 Haaksbergen Busstation - Eibergen Viersprong
- Lijn 295 Haaksbergen Busstation - Rekken R.K. Kerk
3
- Lijn 3 Almelo Station - Ootmarsum Busstation
- Lijn 3 Doetinchem Busstation - Enschede Station
- Lijn 3 Enschede, Rembrandtlaan - Lindenhof (1981-1982)
- Lijn 3 Enschede, Station - Louwesstraat
- Lijn 3 Hengelo Robert Stolzstraat - Glanerbrug Heldersplein / Gronau Karstadt
- Lijn 32 Almelo Station - Hoogeveen Station
- Lijn 321 Enschede Centraal - Winterswijk Busstation/NS
- Lijn 327 Arnhem Centraal Station - Enschede Centraal
- Lijn 327 Enschede Centraal - Doetinchem Busstation
- Lijn 35 Lutten Viaduct - Hardenberg Station
- Lijn 37 Goor Busstation - Haaksbergen Dr. Prinsstraat (1981-1982)
- Lijn 39 Goor Busstation - Lochem 't Landeke (1981-1982)
5
- Lijn 5 Almelo Station - Oldenzaal Station
- Lijn 5 Enschede, Stokhorst - Hogeland
- Lijn 50 Enschede Station - Gronau (D) Karstadt
- Lijn 50 Hengelo Station NS - Borne Stroom Esch
- Lijn 51 Heek Gasthaus Schulte - Almelo Station (1981-1982)
- Lijn 52 Enschede Station - Nordhorn Markt (1981-1982)
- Lijn 52 Hengelo Station NS - Denekamp Grens
- Lijn 53 Ootmarsum Busstation - Haaksbergen Markt (1981-1982)
- Lijn 54 Denekamp Grens - Nordhorn ZOB
- Lijn 54 Ootmarsum Busstation - Almelo Station (1981-1982)
- Lijn 55 Almelo Station NS - Zutphen Busstation/NS
- Lijn 55 Denekamp Busstation - Almelo Station (1981-1982)
- Lijn 56 Oldenzaal Station - Almelo Station (1981-1982)
- Lijn 57 Hengelo Station - Winterswijk Station
- Lijn 57 Losser Schorfhaar - Oldenzaal Station (1981-1982)
- Lijn 58 Enschede Station - Buurse Braambrug (1981-1982)
- Lijn 58 Neede Busstation - Hengelo Sportlaan Driene
- Lijn 58 Varsseveld Station - Haaksbergen Busstation
- Lijn 59 Hengelo Station NS - Enschede Centraal
- Lijn 592 Hengelo Station - Borne Station
6
- Lijn 6 Enschede Padangstraat - Boekelo R.K. Kerk
- Lijn 6 Oldenzaal Station - Haaksbergen Markt
- Lijn 61 Enschede Station - Gronau Bahnhof (1981-1982)
- Lijn 61 Enschede Station - Gronau Karstadt
- Lijn 62 Enschede Centraal - Denekamp Grens
- Lijn 63 Oldenzaal, Station - Winkelcentrum De Essen
- Lijn 65 Almelo Centrumplein - Langeveen Kerk
- Lijn 67 Enschede Centraal - Oldenzaal De Essen
7
- Lijn 7 Enschede, Centraal - Recreatiepark Rutbeek
- Lijn 7 Enschede, Station - Stroinkslanden (1981-1982)
- Lijn 7 Oldenzaal Station - Losser Café Schorfhaar
- Lijn 70 Winterswijk Station - Enschede Station
- Lijn 71 Almelo Station - Hellendoorn Schapenmarkt (1994)
- Lijn 71 Almelo Station - Ommen Markt
- Lijn 71 Groenlo Busstation - Enschede Wesselerbrink
- Lijn 72 Almelo Station - Ommen Markt
- Lijn 73 Almelo Station - Kloosterhaar Kerk (1981-1982)
- Lijn 74 Almelo Station - Daarle Rehoboth (1981-1982)
- Lijn 74 Almelo Station - Nijverdal Dille
- Lijn 74 Arnhem Centraal Station - Enschede Centraal Station
- Lijn 74 Nijverdal Station - Hellendoorn Schapenmarkt
- Lijn 75 Almelo Station - Nijverdal Dille
- Lijn 75 Nijverdal Boomcateweg - Ommen Markt
- Lijn 75 Nijverdal Station NS - Ommen Guido de Bresschool
- Lijn 77 Almelo Station - Vriezenveen Hervormd Centrum
- Lijn 78 Almelo Station NS - Hellendoorn Avonturenpark
8
9
- Lijn 9 Enschede Centrum - Boekelo Bad (1981-1982)
- Lijn 9 Enschede Station - Boekelo Bad
- Lijn 90 Hengelo Station NS - Holten Scholengemeenschap
- Lijn 91 Hengelo Station NS - Deventer Busstation/NS
- Lijn 91 Tubbergen Julianastraat - Bruinehaar Driesprong
- Lijn 92 Hengelo Station - Borne Station
- Lijn 92 Rijssen R. Bosmastraat - Eibergen De Blenkenkamp
- Lijn 92 Rijssen R. Bosmastraat - Neede Busstation
- Lijn 92 Weerselo Gemeentehuis - Borne Station (1981-1982)
- Lijn 93 Borculo Busstation - Nijverdal Station NS
- Lijn 93 Nijverdal Station NS - Diepenheim Gemeentehuis
- Lijn 93 Oldenzaal Molkenboer - De Lutte RK Kerk
- Lijn 94 Nijverdal Station NS - Daarleerveen Station NS / Den Ham Brink
- Lijn 95 Buurse Grens - Haaksbergen Busstation
- Lijn 95 Haaksbergen Busstation - Eibergen Viersprong
- Lijn 96 Denekamp Busstation - Ootmarsum Molenstraat
- Lijn 99 Ootmarsum Molenstraat - Rossum Bibliotheek