Categorie:Concessie Midden-Brabant (voormalige lijnen)
Versie door Huibe (overleg | bijdragen) op 15 jan 2015 om 13:08 (Nieuwe pagina aangemaakt met 'Categorie:Concessie Midden-Brabant')
Pagina’s in categorie "Concessie Midden-Brabant (voormalige lijnen)"
Deze categorie bevat de volgende 42 pagina’s, van in totaal 42.
1
- Lijn P1 Tilburg, Transferium Kempenbaan - Tivolistraat
- Lijn 11 Tilburg Centraal Station - Goirle Wittendijk (-2014)
- Lijn 121 's-Hertogenbosch Station - Gorinchem Station
- Lijn 130 Tilburg Centraal Station - Gilze OC Prinsenbos (2010)
- Lijn 133 Waalwijk Busstation - Wijk en Aalburg Kromme Nol
- Lijn 134 Waalwijk Busstation - Raamsdonksveer Van Wijngaardenstraat
- Lijn 137 's-Hertogenbosch Station NS - Tilburg Centraal Station
- Lijn 137 's-Hertogenbosch Station NS - Tilburg Centraal Station (2003-2008)
- Lijn 139 's-Hertogenbosch Station NS - Udenhout Groenstraat
- Lijn 139 Udenhout Zeshoevenstraat - 's-Hertogenbosch Station NS
- Lijn 14 Tilburg, Koolhoven - Winkelcentrum Heyhoef
- Lijn 143 Reusel Busstation - Tilburg Centraal Station (1984-2014)
- Lijn 146 Reusel Busstation - Goirle Venneweg
- Lijn 146 Reusel Busstation - Tilburg Centraal Station
- Lijn 168 Kaatsheuvel Efteling - 's-Hertogenbosch Station NS
- Lijn 169 Kaatsheuvel Efteling - Tilburg Centraal Station
- Lijn 197 Rijen Station - Oosterhout Amphia Ziekenhuis
- Lijn 198 Rijen Station - 's Gravenmoer Hoofdstraat
2
- Lijn 2 Tilburg, Winkelcentrum Heyhoef - Stadhuisplein
- Lijn 206 Waalwijk Busstation - Oosterhout Amphia Ziekenhuis
- Lijn 233 Sprang Capelle Elzenhoven - Wijk en Aalburg Kromme Nol
- Lijn 233 Waalwijk De Els - Wijk en Aalburg Kromme Nol (2012-2014)
- Lijn 234 Waalwijk Busstation - Raamsdonksveer Van Wijngaardenstraat
3
- Lijn 3 Tilburg, Station Reeshof - St. Elisabeth Ziekenhuis
- Lijn 3 Tilburg, Winkelcentrum Heyhoef - Sint-Elisabeth Ziekenhuis
- Lijn 303 's Hertogenbosch Centraal Station - Kaatsheuvel Efteling
- Lijn 304 Tilburg Centraal Station - Kaatsheuvel Efteling
- Lijn 345 Tilburg, Interpolis - Verdiplein
- Lijn 347 Tilburg, Interpolis - Witbrant-Oost
- Lijn 349 Tilburg Interpolis - Udenhout Boomgaardstraat
- Lijn 350 Tilburg Interpolis - Waalwijk Tuinstraat
4
5
6
- Lijn 6 Tilburg, Paletplein - Busstation Noord
- Lijn 620 Gilze OC Prinsenbos - Tilburg Stappegoor
- Lijn 633 Wijk en Aalburg Kromme Nol - Waalwijk Burgemeester Van Casterenstraat (2010-2014)
- Lijn 634 Waalwijk Busstation - Raamsdonksveer Van Wijngaardenstraat
- Lijn 635 's-Hertogenbosch Centraal Station - Wijk en Aalburg Kromme Nol