|
Route
|
|
|
|
16
|
Neerpelt - Sint-Huibrechts-Lille - Kaulille - Bocholt - Bree - Opitter - Neeroeteren - Maaseik
|
Streekbus
|
De Lijn
|
|
19
|
Houthalen - Helchteren - Peer - Wauberg - Meeuwen - Wijshagen - Bree
|
Streekbus
|
De Lijn
|
|
26
|
Leopoldsburg - Hechtel - Wijchmaal - Peer - Grote-Brogel - Ellikom - Reppel - Gerdingen - Bree - Tongerlo - Kinrooi - Maaseik
|
Streekbus
|
(Teyssen en De Wilg i.o.v.) De Lijn
|
|
80
|
Genk - Zwartberg - Opglabbeek - Gruitrode - Bree
|
Streekbus
|
De Lijn
|
|
167
|
Maaseik - Neeroeteren - Opitter - Bree
|
Schoolbus
|
De Lijn
|
|
168
|
Bree - Bocholt
|
Schoolbus
|
De Lijn
|
|
179
|
Brussel - Heverlee - Leuven - Kessel-Lo - Diest - Meldert - Paal - Beringen - Heppen - Leopoldsburg - Hechtel - Wijchmaal - Peer - Bree - Bocholt
|
Schoolbus
|
Bronckaers en De Wilg i.o.v. De Lijn
|
|
197
|
Hasselt - Kiewit - Zonhoven - Houthalen - Helchteren - Peer - Wauberg - Meeuwen - Wijshagen - Bree
|
Schoolbus
|
De Lijn
|
|
262
|
Leopoldsburg - Hechtel - Wijchmaal - Peer - Grote-Brogel - Ellikom - Reppel - Bree
|
Schoolbus
|
De Lijn
|
|
266
|
Bree - Tongerlo- Kinrooi - Maaseik
|
Streekbus
|
De Lijn
|
|
267
|
Bree - Tongerlo - Kinrooi
|
Schoolbus
|
De Lijn
|
|
269
|
Maaseik - Neeroeteren - Opitter - Bree - Reppel - Grote-Brogel - Peer - Wijchmaal - Hechtel - Leopoldsburg
|
Schoolbus
|
De Lijn
|
|
274
|
Maaseik - Neeroeteren - Opitter - Bree - Reppel - Bocholt - Grote Brogel
|
Schoolbus
|
De Lijn
|
|
487
|
Bree - Wijshagen - Meeuwen - Wauberg - Peer - Helchteren
|
Schoolbus
|
Bronckaers, Teyssen en DB Traffic i.o.v. De Lijn
|
|
804
|
Genk - Waterschei - As - Opglabbeek - Gruitrode - Bree - Beek - Bocholt - Kaulille - Sint-Huibrechts-Lille - Neerpelt - Overpelt
|
Streekbus
|
(Bronckaers, VBM, Melotte R & Co, G. Mebis i.o.v.) De Lijn
|
|
805
|
Genk - As - Opglabbeek - Gruitrode - Bree - Bocholt - Kaulille - Sint-Huibrechts-Lille - Neerpelt
|
Streekbus
|
(Bronckaers, Melotte R & Co i.o.v.) De Lijn
|
|
807
|
Bree - Beek - Bocholt - Kaulille - Sint-Huibrechts-Lille - Neerpelt - Overpelt
|
Schoolbus
|
De Lijn
|
|
808
|
Genk - Waterschei - As - Opglabbeek - Gruitrode - Bree
|
Schoolbus
|
De Lijn
|
|
809
|
Opglabbeek - Neerglabbeek - Gruitrode - Bree
|
Schoolbus
|
De Lijn
|
|