|
Route
|
|
Vervoerder(s)
|
Periode
|
|
20
|
Amsterdam - Duivendrecht - Abcoude - Baambrugge - Loenersloot - Nieuwersluis - Breukelen - Maarsen - Utrecht
|
Streekbus
|
NBM
|
iig. 1961 t/m 31 mei 1969
|
regio Amsterdam, regio West-Utrecht, regio Midden-Utrecht
|
30
|
Amsterdam - Diemen - Muiden - Naarden - Bussum - Hilversum
|
Streekbus
|
NBM (1967 - 1973), Centraal Nederland (1973 - 1977)
|
27 mei 1967 t/m 15 oktober 1977
|
regio Amsterdam, regio Gooi- en Vechtstreek
|
32
|
Amsterdam - Diemen - Muiden - Muiderberg
|
Streekbus
|
NBM
|
iig. 1961 t/m 1966
|
regio Amsterdam, regio Gooi- en Vechtstreek
|
32
|
Amsterdam - Diemen - Muiden - Muiderberg
|
Streekbus
|
Centraal Nederland
|
... t/m 15 oktober 1977
|
regio Amsterdam, regio Gooi- en Vechtstreek
|
33
|
Amsterdam - Diemen - Muiden - Huizen - Crailoo - Laren
|
Streekbus
|
NBM
|
27 mei 1967 t/m ...
|
regio Amsterdam, regio Gooi- en Vechtstreek
|
33
|
Amsterdam - Diemen - Muiden - Huizen - Crailoo - Laren - Hilversum
|
Streekbus
|
NBM
|
iig. 1961 t/m 26 mei 1967
|
regio Amsterdam, regio Gooi- en Vechtstreek
|
34
|
Amsterdam - Diemen - Muiden - Naarden - Huizen - Blaricum - Laren - Hilversum
|
Streekbus
|
NBM
|
iig. 1961
|
regio Amsterdam, regio Gooi- en Vechtstreek
|
36
|
Amsterdam - Diemen - Muiden - Naarden - Bussum - Laren - Eemnes - Baarn
|
Streekbus
|
NBM (1967 - 1973), Centraal Nederland (1973 - 1980)
|
27 mei 1967 t/m 12 oktober 1980
|
regio Amsterdam, regio Gooi- en Vechtstreek, regio Oost-Utrecht
|
37
|
Amsterdam - Diemen - Muiden - Naarden - Huizen - Blaricum - Hilversum
|
Streekbus
|
Centraal Nederland
|
16 oktober 1977 t/m 12 oktober 1980
|
regio Gooi- en Vechtstreek
|
37
|
Amsterdam - Diemen - Muiden - Naarden - Huizen - Blaricum - Hilversum
|
Streekbus
|
NBM
|
... t/m 26 mei 1967
|
regio Amsterdam, regio Gooi- en Vechtstreek
|
37
|
Amsterdam - Diemen - Naarden - Huizen - Blaricum - Laren - Hilversum - Hollandsche Rading - Maartensdijk - Utrecht
|
Streekbus
|
NBM (1967 - 1973), Centraal Nederland (1973 - 1977)
|
27 mei 1967 t/m 15 oktober 1977
|
regio Amsterdam, regio Gooi- en Vechtstreek, regio Midden-Utrecht
|
38
|
Amsterdam - Diemen - Muiden - Naarden - Huizen - Blaricum - Laren - Hilversum
|
Streekbus
|
NBM
|
... t/m 26 mei 1967
|
regio Amsterdam, regio Gooi- en Vechtstreek
|
38
|
Amsterdam - Diemen - Muiden - Naarden - Blaricum - Laren - Hilversum - Hollandsche Rading - Maartensdijk - Utrecht
|
Streekbus
|
NBM (1967 - 1973), Centraal Nederland (1973 - 1977)
|
27 mei 1967 t/m 15 oktober 1977
|
regio Amsterdam, regio Gooi- en Vechtstreek, regio Midden-Utrecht
|
38
|
Amsterdam - Diemen - Muiden - Naarden - Bussum - Laren - Eemnes - Baarn
|
Streekbus
|
Centraal Nederland
|
16 oktober 1977 t/m 12 oktober 1980
|
regio Amsterdam, regio Gooi- en Vechtstreek, regio Oost-Utrecht
|
39
|
Amsterdam - Diemen - Weesp - Nederhorst den Berg - Horstermeer - 's-Graveland - Hilversum
|
Streekbus
|
Centraal Nederland
|
3 juni 1973 t/m 15 oktober 1977
|
regio Amsterdam, regio Gooi- en Vechtstreek
|
40
|
Amsterdam - Diemen - Weesp - Nederhorst den Berg - Horstermeer - 's-Graveland - Hilversum
|
Streekbus
|
NBM
|
iig. 1961 t/m 1966
|
regio Amsterdam, regio Gooi- en Vechtstreek
|
53
|
Amsterdam - Diemen - Muiden - Lelystad - Swifterbant - Dronten - Kampen
|
Streekbus
|
Flevodienst
|
i.i.g. 1970 t/m 31 mei 1980
|
regio Amsterdam, regio Noordoostpolder, regio Zuid-Flevoland
|
54
|
Amsterdam - Diemen - Muiden - Lelystad - Swifterbant - Nagele - Tollebeek - Emmeloord
|
Streekbus
|
Flevodienst (1976 - 1980) VAD (1981)
|
i.i.g. 1970 t/m 30 mei 1981
|
regio Amsterdam, regio Zuid-Flevoland, regio Noordoostpolder
|
136
|
Amsterdam - Diemen - Muiden - Naarden - Bussum - Laren - Eemnes - Baarn
|
Streekbus
|
Centraal Nederland
|
13 oktober 1980 t/m 30 mei 1981
|
regio Amsterdam, regio Gooi- en Vechtstreek, regio Oost-Utrecht
|
136
|
Amsterdam - Diemen - Muiden - Naarden - Bussum - Laren - Eemnes - Hilversum
|
Streekbus
|
Centraal Nederland
|
31 mei 1981 t/m 22 mei 1982
|
regio Amsterdam, regio Gooi- en Vechtstreek, regio Oost-Utrecht
|
137
|
Amsterdam - Diemen - Muiden - Naarden - Huizen - Blaricum - Hilversum
|
Streekbus
|
Centraal Nederland
|
13 oktober 1980 t/m 22 mei 1982
|
regio Gooi- en Vechtstreek
|
138
|
Amsterdam - Diemen - Muiden - Naarden - Bussum - Laren - Eemnes - Baarn
|
Streekbus
|
Centraal Nederland
|
13 oktober 1980 t/m 22 mei 1982
|
regio Amsterdam, regio Gooi- en Vechtstreek, regio Oost-Utrecht
|
154
|
Amsterdam - Diemen - Muiden - Lelystad - Swifterbant - Nagele - Tollebeek - Emmeloord
|
Streekbus
|
VAD
|
31 mei 1981 t/m 22 mei 1982
|
regio Amsterdam, regio Noordoostpolder, regio Zuid-Flevoland
|
30A
|
Amsterdam - Diemen - Muiden - Naarden - Bussum - Hilversum
|
Streekbus
|
NBM
|
iig. 1961 t/m 26 mei 1967
|
regio Amsterdam, regio Gooi- en Vechtstreek
|
NS
|
Den Haag Loosduinen - Den Haag Benoordenhout - Amsterdam Zuid - Amsterdam Oost
|
Streekbus
|
NZH i.o.v. NS
|
iig. 1966/1967
|
regio Haaglanden, regio Amsterdam
|