==Lijnen==
===Streekbus ([[Veolia Transport]], [[ASEAG]])==='''[[Concessie Zuid-Limburg]]''' ''{[[Veolia Transport]])''* [[Lijn 26 Kerkrade Busstation - Heerlen Busstation (- Hoensbroek Akerstraat)|26: Kerkrade - Eygelshoven - Landgraaf - Heerlen (- Hoensbroek)]]* [[Lijn 28 28 Schinveld Brunsummerstraat Wilhelminaplein - Bleijerheide Kerkrade Grens|28: Kerkrade - Heerlen - Brunssum - Schilveld]]* [[Lijn 29 Kerkrade Parkstad , Stadion - Bleijerheide Grens|29: Kerkrade - Heerlen (- Landgraaf Eygelshoven - Kerkrade)]]* [[Lijn 30 Kerkrade Busstation - Herzogenrath(D) Bahnhof|30: Kerkrade - Herzogenrath (D)]]* [[Lijn 41 Sittard Station NS - Kerkrade Busstation|41: (Kerkrade -) Heerlen - Hoensbroek - Sittard]]
'''[[Concessie Buitenland]]''' ''{[[ASEAG]])''* [[Lijn 34 Kerkrade Busstation - Aachen-Brand Brand|41: Kerkrade - Herzogenrath (D) - Kohlscheid (D) - Aachen (D) - Brand (D)]]