* [[Lijn 168 Dordrecht Centraal Station - Heinenoord Busstation|168: Heinenoord - Maasdam - Dordrecht (sneldienst)]]
* [[Lijn 180 Heinenoord Busstation - Barendrecht Station|180: Heinenoord - Barendrecht]]
* [[Lijn 263 Heinenoord Busstation - Rotterdam Kralingse Zoom|263: Heinenoord - > Rotterdam]]* [[Lijn 264 Numansdorp Weth. van der Veldenweg - Rotterdam Zuidplein|264: Numansdorp - > Heinenoord - > Rotterdam]]* [[Lijn 267 Strijen Julianastraat - Oud Beijerland Zinkweg|267: Strijen - > Heinenoord - > Oud Beijerland]]
=== Schoolbus ([[Arriva]]) ===