16.108
bewerkingen
Wijzigingen
geen bewerkingssamenvatting
In de [[Zuidooster dienstregeling 1976/1977|dienstregeling 1976/1977]] was de route van 's-Hertogenbosch naar Empel aangepast en waren er enkele ritten Empel - 's-Hertogenbosch bij gekomen op maandag t/m zaterdag. 's avonds reed lijn 14 nog maar 1 rit in de vroege avond.
[[Lijn 14 Maren Kruispunt Provincialeweg/Achterweg - Oss Station|Lijn 14]] reed verscheen voor het eerst in de [[Zuidooster dienstregeling 1962/1963|dienstregeling 1962/1963]] en reed van Maren naar Oss. In 1966 nam Zuidooster de lijn 's-Hertogenbosch-Lith-Oss over van de firma Smits te Lith en combineerde deze lijnen tot een nieuwe lijn 14 van 's-Hertogenbosch naar Oss via Maren. Deze lijn werd op 1 oktober 1978 afgestaan aan [[BBA]] in een onderlinge lijnenruil. Bij BBA kreeg deze lijn het nummer 62.
== Voormalige route op 22 mei 1977==