1.003 bytes toegevoegd,
18 sep 2011 13:20 {{VLijnInfo
|lijnnr=164
|vervoerder=[[BBA]]
|lijnsoort=Schoolbus
|frequentie_spits=1-3x/dag
}}
'''Lijn 164''' reed van 's-Hertogenbosch via Hedel, Velddriel en Kerkdriel naar Rossum.
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan en wat er later mee gebeurd is.
== Route ==
''Route is niet compleet''
{{RouteTop|
{{RouteRij| [[Afbeelding:Route_0sTr.svg|35px]] | [['s-Hertogenbosch|'s-Hertogenbosch, Station NS]]}}
{{RouteRij| [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | 's-Hertogenbosch, Orthenseweg}}
{{RouteRij| [[Afbeelding:Route_rsTr.svg|35px]] | [['s-Hertogenbosch Oost|'s-Hertogenbosch, Station Oost]]}}
{{RouteRij| [[Afbeelding:Route_rhlr.svg|35px]] | 's-Hertogenbosch, Bruistensingel}}
{{RouteRij| [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Hedel, Maas en Waal}}
{{RouteRij| [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Velddriel, Kapelstraat}}
{{RouteRij| [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Kerkdriel, Mgr. Zwijsenplein}}
{{RouteRij| [[Afbeelding:Route_rsB0.svg|35px]] | [[Rossum Busstation|Rossum, Busstation]]}}
}}