|frequentie_avond=2x/uur (tot 20:00 uur)
}}
'''Lijn M''' rijdt vanaf station Mouscron (Moeskroen) via de Grote Markt en het Ziekenhuis naar Chée des Ballons. Deze lijn rijdt als er tweemaal per uur gereden wordt in een 20/40-minutendienst.
== Route ==