|vervoerder=EL E.L. Travel en [[South West Tours]] i.o.v. [[Syntus]]|concessie=Veluwe(2011-2020)
|lijnsoort=Schoolbus
|materieel=[[Van Hool newAG300]]<br />Touringcar|periode=24 maart 2011 t/m 24 maart 2012|frequentie_spits=3x/dag (2x heen, 1x terugrichting Zwolle)|voorganger=geen|opvolger=geen|route=Epe → Heerde → Zwolle
}}
'''Lijn 694''' rijdt, uitgezonderd het stuk in Apeldoorn, de route reed van de voormalige [[Lijn 95s Apeldoorn Busstation/NS - Epe en Heerde naar Zwolle _Busstation/NS|95s]]. Wegens klachten van scholieren/scholen met betrekking tot langere reistijden is deze scholierenlijn na overleg gekomen.
Vroeger reed dezelfde touringcarmaatschappij ook al vaak mee vanaf Haverkamp om de ochtenddrukte === Dienstregeling ===*Keerde, naar het Deltion Campus, bij Zwolle, Busstation/NS op te vangen[[Lijn 9 Zwolle, Station - Deltion Campus|lijn 9]]. *Er worden werden in de ochtendspits twee drie ritten gereden richting Zwolle en in . Dit was hoogstwaarschijnlijk ook gedaan, omdat 294 op die tijdstippen vaak op de middag één terug naar Epemaximumcapaciteit zat.
Op [[Dienstregeling concessie Veluwe 2011|24 maart 2011]] is deze lijn wegens klachten van scholieren/scholen met betrekking tot langere reistijden ontstaan.