Wijzigingen

Ga naar: navigatie, zoeken

Lijn 42 Brugge Station - Breskens Veerhaven

8 bytes toegevoegd, 19 jun 2024 22:09
geen bewerkingssamenvatting
{{Nieuwedrgl1}}
{{LijnInfo
|lijnnr=42
*In de ochtendspits rijdt een rit tussen Brugge en Oostburg bovenop de uursdienst, in de middagspits rijdt één rit tussen Westkapelle en Oostburg bovenop de uursdienst. In Westkapelle bestaat er aansluiting op [[Lijn 41 Brugge Station - Knokke Station|lijn 41]].
*In de late avonduren rijden twee ritten vanaf Sluis naar Oostburg. Deze ritten stoppen niet op Sluis Toversluis. Tussen Sint Anna ter Muiden en Breskens kan dan gebruik gemaakt worden van [[haltetaxi]] [[Lijn 942 Sint Anna ter Muiden Havenstraat - Breskens Veerhaven|942]].
*In de ochtendspits rijden twee ritten van Brugge Station naar de Landjuwelenstraat voor de werknemers van de beschutte werkplaats.
*In de avondspits rijdt één rit van de Landjuwelenstraat naar Brugge Station voor de afvoer van de werknemers van de beschutte werkplaats.
{{TariefInfo|concessie=Zeeland|voorverkoop=ja|nottypekaart1=Buurtbus|nottypekaart2=Servicebus|nottypekaart3=Lijn 395|nottypekaart4=Westerscheldetunnel}}
==== Geldigheid OV-chipkaart ====
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Draaibrug, Draaibrugseweg}}
}}
 
Op [[Dienstregeling vervoerregio Brugge 2024|1 juli 2024]] werd de vierde fase van het 'Nieuwe net' uitgerold bij [[De Lijn]]. Op deze datum werden de extra ritten naar de Beschuttewerkplaats overgenomen door [[Lijn 421 Brugge Station - Knokke Station|lijn 421]].
ap_users
8.934
bewerkingen

Navigatiemenu