|onderschrift2='''Lijn U76''' rijdt op de Ostwall in Krefeld.
}}
'''Lijn U76''' rijdt van Düsseldorf Hauptbahnhof via Altstadt, Oberkassel, Lörick, Meerbusch BülderichBüderich, Meerbusch Osterath, Krefeld Fischeln en Krefeld Hauptbahnhof naar Krefeld Stadtmitte.
=== Dienstregeling ===