4.662
bewerkingen
Wijzigingen
geschiedenis aangevuld
|lijnnr=86
|route=Assendelft - Westzaan - Koog aan de Zaan - Zaandijk - Zaandam
|vervoerder=[[ENHABO|ENHABO (''1990? - 1991'')]],<br>[[NZH|NZH (''1991 - 1992'')]]
|regio=Zaanstreek en Waterland
|lijnsoort=Streekbus
|periode=... 1990? t/m 30 mei 1992|voorganger=geen
|opvolger=[[Lijn 66 Assendelft Gemeentehuis - Zaandam St. Michael College|66]]
|frequentie_spits=2x/dag <small>(per richting)</small>
== Geschiedenis ==
Op [[NZH Dienstregeling Noord 1992/1993|31 mei 1992]] werd het lijnnummer gewijzigd naar [[Lijn 66 Assendelft Gemeentehuis - Zaandam St. Michael College|66]]. De route wijzigde niet, de ritten in het dal vervielen mogelijk.