60.638
bewerkingen
Wijzigingen
Een foto van 2023 hoort niet op een pagina van tot 2014...
|lijnnr=2
|lijnkleur=0099aa
|route=Nieuwerkerken – - Erembodegem – - Aalst Centrum – - Aalst Station – - Aalst Industrie – - Herdersem - Wieze
|vervoerder=[[De Lijn]]
|entiteit=Oost-Vlaanderen
|frequentie_avond_zaterdag=2x/uur (22.30)
|frequentie_avond_zondag=reed niet
}}