31.520
bewerkingen
Wijzigingen
geen bewerkingssamenvatting
|serie=L5600
|treinsoort=Lokaaltrein
|traject=[[Huy|Huy (Hoei)]] - [[Namur|Namen]] - [[Tamines]]
|dienstregeling=2011
|materieel=[[Klassiek Motorstel]]
== Traject ==
{{TreinRouteTop|
{{TreinRouteRij| {{Rimg|0sr}} | Huy (Hoei) | HoeiHuy}}
{{TreinRouteRij| {{Rimg|rsr}} | Statte}}
{{TreinRouteRij| {{Rimg|rsr}} | Bas-Oha}}
{{TreinRouteRij| {{Rimg|rsr}} | Andenne}}
{{TreinRouteRij| {{Rimg|rsr}} | ChateauChâteau-Dede-Seilles}}
{{TreinRouteRij| {{Rimg|rsr}} | Sclaigneaux}}
{{TreinRouteRij| {{Rimg|rsr}} | NamecheNamêche}}{{TreinRouteRij| {{Rimg|rsr}} | Marche-Lesles-Dames}}{{TreinRouteRij| {{Rimg|rsICr}} | Namur (Namen) | NamenNamur}}
{{TreinRouteRij| {{Rimg|rsr}} | Ronet}}
{{TreinRouteRij| {{Rimg|rsr}} | Flawinne}}
{{TreinRouteRij| {{Rimg|rsr}} | Floreffe}}
{{TreinRouteRij| {{Rimg|rsr}} | FraniereFranière}}
{{TreinRouteRij| {{Rimg|rsr}} | Moustier}}
{{TreinRouteRij| {{RimgBRimg|rsrrrar}} | Jemeppe-Sursur-Sambre}}{{TreinRouteRij| {{Rimg|rlr}}{{Rimg|rsr}} | Ham-sur-Sambre}}{{TreinRouteRij| {{BRimg|rarr}} | Auvelais}}
{{TreinRouteRij| {{Rimg|rs0}} | Tamines}}
}}