Wijzigingen
Ga naar:
navigatie
,
zoeken
← Oudere bewerking
Nieuwere bewerking →
Lijn 58 Brugge Station - Gent Sint-Pieters
518 bytes toegevoegd
,
12 dec 2023 19:05
geen bewerkingssamenvatting
{{LijnInfo
|buitenland=ja
|land=België
|dienstregeling=2023
|lijnnr=58
|lijnkleurw=229922
|route=Brugge - Sint-Kruis - Sijsele - Maldegem - Adegem - Balgerhoeke - Eeklo - Waarschoot - Sleidinge - Evergem - Wondelgem - Gent Zuid - Gent Sint-Pieters
|vervoerder=[[Ferry Cars]], [[Ganda Cars]] en [[Van Hoorebeke en Zoon]] i.o.v. [[De Lijn]]
|vervoerregio=Gent
|lijnsoort=Streekbus
|frequentie_spits=1-2x/uur
|frequentie_dal=1-2x/uur
|frequentie_avond=1x/uur
|frequentie_zaterdag=1x/uur
|frequentie_zondag=0-1x/uur
}}
{{VLijnInfo
|buitenland=ja
|frequentie_zondag=0-1x/uur
}}
'''Lijn 58''' rijdt van Brugge via Sint-Kruis, Sijsele, Maldegem, Adegem, Balgerhoeke, Eeklo, Waarschoot, Sleidinge, Evergem en Wondelgem naar Gent.
Huibf
ap_users
8.704
bewerkingen
Navigatiemenu
Persoonlijke instellingen
Aanmelden
Naamruimten
Pagina
Overleg
Varianten
Weergaven
Lezen
Brontekst bekijken
Geschiedenis weergeven
Meer
Zoeken
Navigatie
Hoofdpagina
Recente wijzigingen
Willekeurige pagina
Hulp
referentie
OV-chipkaart
Concessiegebieden
Stations
Busstations
Treinseries
Buslijnen
Hulpmiddelen
Speciale pagina's