|lijnkleurw=1199dd
|vervoerder=[[De Lijn]]
|entiteitvervoerregio=Oost-VlaanderenGent
|lijnsoort=Streekbus
|frequentie_spits=1-2x/uur
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Gent, Heuvelpoort}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Gent, Terplatenbrug}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Gent, Sint-Lievenspoort<small>(Keizervest)</small>}}{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Gent, Keizerpoort<small>(Keizervest)</small>}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Gent, Vlaamse Kaai}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Gent, Forelstraat}}