|opvolger=[[Lijn 64 Almelo Centraal Station - Oldenzaal Station|64]], [[Lijn 66 Almelo Centraal Station - Overdinkel Schoolstraat|66]]
|frequentie_spits=2x/uur
|frequentie_dal=1-2x/uur
|onderschrift2='''Lijn 64''' rijdt op de Brugstraat in Almelo.
}}
'''Lijn 64''' rijdt reed van Almelo via Harbrinkhoek, Geesteren, Tubbergen, Vasse, Ootmarsum, Rossum, Oldenzaal en Losser naar Overdinkel.
=== Dienstregeling ===
*Doordeweeks wordt werd vanaf circa 13:00 uur 2x/uur in plaats van 1x/uur gereden.*Op zondag wordt werd alleen tussen Almelo en Oldenzaal gereden.{{TariefInfo|concessie=Twente|nottypekaart1=buurtbus}}{{Verstoring|reden=wegwerkzaamheden in Tubbergen|geldigtot=9 december 2023}}
Op [[Dienstregeling concessie Twente 2022|12 december 2021]] kwam de extra ochtendspitsrit van Ootmarsum naar Oldenzaal definitief te vervallen.
Op [[Dienstregeling concessie Twente 2024|10 december 2023]] werd het vervoer in de concessie [[Concessie Twente (2024-2027)|Twente]] overgenomen door [[Arriva]], nadat zij de aanbesteding hadden gewonnen. Met deze nieuwe concessie werd ook de merknaam [[RRReis]] geïntroduceerd en de rode bussen maakten daarbij plaatsen voor witte bussen. Op deze datum werd de bediening van Losser en Overdinkel verwisseld met [[Lijn 66 Almelo Centraal Station - Overdinkel Schoolstraat|lijn 66]] en deze lijn werd daarop ingekort tot station Oldenzaal. In de rest van de route en de dienstregeling vonden verder geen wijzigingen plaats.