359
bewerkingen
Wijzigingen
geen bewerkingssamenvatting
|frequentie_avond=1x/uur
}}
'''Lijn 67''' rijdt van Zaandam via Koog aan de Zaan, Wormerveer, Wormer. , Jisp en Neck naar Purmerend.
{{TariefInfo|concessie=Zaanstreek-Waterland|voorverkoop=ja}}