141.302
bewerkingen
Wijzigingen
geen bewerkingssamenvatting
|frequentie_zaterdag=2x/uur
|frequentie_zondag=1-2x/uur
|route='''Münster:''' Mecklenbeck - Aaseestadt - Stadtmitte Altstadt - Hauptbahnhof - Mauritz Mitte - Handorf
|afbeelding=Lijn 10 Münster.jpg
|onderschrift='''Lijn 10''' rijdt op de Schorlemerstraße.
}}
'''Lijn 10''' rijdt van Münster Mecklenbeck via Aaseestadt, StadtmitteAltstadt, Hauptbahnhof en Mauritz Mitte naar Handorf.
=== Dienstregeling ===