79.450
bewerkingen
Wijzigingen
k
{{RouteRij| {{Rimg|rhrr}} | Arnhem, Oude Veerweg}}
Robot: automatisch tekst vervangen (-Arnhem Nijmegen (2013-2024) +Arnhem Nijmegen (2013-2026))
|route=Arnhem Centraal Station - Westervoort - Duiven - Zevenaar - Babberich - Herwen - Lobith - Tolkamer
|vervoerder=[[Breng]] ([[Hermes]])
|concessie=Arnhem Nijmegen (2013-20242026)
|lijnsoort=Streekbus
|materieel=[[MAN Lion's City|MAN Lion's City CNG]]
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Arnhem, Doctor Cornelis Lelyweg Zuid}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Arnhem, Industriepark Kleefse Waard}}
{{RouteRijStation| {{Rimg|rsTr}} | Westervoort|Westervoort|Westervoort, Station Westervoort}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Westervoort, Vredenburg}}