16.110
bewerkingen
Wijzigingen
geen bewerkingssamenvatting
Van maandag t/m zaterdag werd grofweg elk uur gereden, maar in de ochtend- en middagspits werden er enkele losse ritten Tiel - Geldermalsen gereden. In de ochtendspits begon tevens één rit in Tiel Passewaay en in de avondspits eindigde één rit in Passewaay. Op zondag werd het gehele traject eenmaal per 2 uur gereden.
Deze lijn ontstond op [[Hermes Dienstregeling dienstregeling Rivierenland 2001/2002|10 juni 2001]] toen de route aan beide zijden verlengd. Enerzijds werd vanaf Rhenen doorgereden naar Wageningen en anderzijds werd vanaf Tiel de route van [[Lijn 47 Tiel Station - Gorinchem Station|lijn 47]] tot Geldermalsen overgenomen.
Het is onbekend wat er verder met [[Lijn 45 Tiel Station - Wageningen Busstation|lijn 45]] is gebeurd, maar bij [[Arriva]] reed deze op een later moment nog steeds tussen Wageningen en Tiel. Het traject Geldermalsen - Tiel was afgesplitst als een nieuwe [[Lijn 43 Tiel Station - Geldermalsen Station|lijn 43]].