|frequentie_spits=4x/uur
|frequentie_dal=4x/uur
|frequentie_zaterdag=2-4x2x/uur
|frequentie_zondag=2x/uur
|frequentie_avond=2x/uur
'''Lijn 62''' rijdt van station [[Amsterdam Lelylaan]] via het Haarlemmermeerstation, station [[Amsterdam Zuid]] en de Riverenbuurt naar station [[Amsterdam Amstel|Amsterdam Amstel]].
=== Dienstregeling ===
*Op zaterdag wordt tussen circa 11:00 en 18:00 uur 4x/uur gereden, daarbuiten wordt 2x/uur gereden.
{{TariefInfo|concessie=Stadsvervoer Amsterdam|voorverkoop=ja|nottypekaart1=nachtbus|nottypekaart2=fiets}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Amsterdam, Europaboulevard}}
}}
Op een onbekend moment werd de frequentie op zaterdagmiddag verlaagd van 4x/uur naar 2x/uur.