17.690
bewerkingen
Wijzigingen
k
→Streeklijnen
|-
| 85 || [[Lijn 85 Leerdam Pauluskerk - Utrecht CS Jaarbeurszijde|Leerdam - Schoonrewoerd - Vianen - Utrecht Centraal]] ||
|-
| 111 || [[Lijn 111 Vleuten Station - Haarzuilens Kasteel De Haar|Vleuten - Kasteel De Haar]] ||
|-
| 122 || [[Lijn 122 Nieuw-Loosdrecht Acacialaan - Utrecht Station Overvecht|Utrecht Overvecht - Westbroek - Maarsseveen - Tienhoven - Muyeveld - Nieuw-Loosdrecht]] ||