'''Lijn 633''' rijdt van Bruinisse via Oosterland, Nieuwerkerk, Ouwerkerk, Zierikzee, Kerkwerve, Serooskerke, Haamstede, Burgh, Westenschouwen, Neeltje Jans, Kamperland, Vrouwenpolder, Serooskerke, Sint Laurens, Middelburg en West-Souburg naar Vlissingen.
== Dienstregeling ==
*De begin- en eindpunten van deze lijn zijn wisselend.
*Er wordt 4x3x/dag gereden richting Vlissingen.
*Er wordt 7x/dag gereden richting Middelburg.
*In de vakantieperioden wordt niet gereden.
*De eerste rit rijdt van Zierikzee Sas naar Middelburg Station.
*De tweede rit rijdt van Zierikzee Sas naar Vlissingen Oude Veerhavenweg en rijdt niet via Noordwelle en Renesse.
*De derde laatste rit rijdt van Middelburg Nieuwe Haven naar Vlissingen Prins Hendrikweg.*De laatste rit rijdt van Bruinisse Dorp naar Zierikzee Gemeentehuis en rijdt niet via Poortambacht.
{{RTop|
{{RRij| Ochtendspits | Zierikzee Sas | Middelburg Station | 1 }}
{{RRij| Ochtendspits | Zierikzee Sas | Vlissingen Oude Veerhavenweg | 2 }}