141.152
bewerkingen
Wijzigingen
geen bewerkingssamenvatting
|lijnsoort=Streekbus
|materieel=[[MAN Lion's City|MAN Lion's City (G)]]<br>[[Solaris Urbino|Solaris Urbino (G)]]<br>[[Mercedes-Benz Citaro|Mercedes-Benz Citaro (G)]]<br>[[Iveco Crossway]]
|frequentie_spits=3-4x/uur|frequentie_spits_vakantie=3x/uur|frequentie_dal=3-5x/uur|frequentie_dal_vakantie=3x/uur
|frequentie_avond=0-3x/uur
|frequentie_avond_zaterdag=0-2x/uur
=== Dienstregeling ===
*Doordeweeks wordt standaard 3x/uur de gehele route gereden. Rond de schooltijden rijden buiten de vakanties enkele ritten van en of naar Sieglar Schulzentrum. In de ochtendspits rijdt een scholierenrit van de halte Maarstraße naar Altenforst en in de middag rijden vier ritten van Altenforst naar Spich Busbahnhof.
*In de avonduren na circa 21:00 uur en op zondag wordt alleen gereden tussen Troisdorf Bahnhof en Sieglar RSVG.
*Van maandag tot en met zaterdag wordt na circa 21:00 uur de frequentie afgebouwd naar 1x/uur.
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Troisdorf, Asselbachstraße}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Troisdorf, Spich Kreissparkasse}}
{{RouteRij| {{RimgBRimg|rsrrrar}} | Troisdorf, Lülsdorfer Straße}}{{RouteRij| {{Rimg|rlr}}{{Rimg|rhr0}} | Troisdorf, Maarstraße}}
{{RouteRijStation| {{Rimg|rsTr}} | Troisdorf|Spich|Troisdorf, Spich Busbahnhof}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Troisdorf, Kriegsdorfer Straße}}