Wijzigingen
Ga naar:
navigatie
,
zoeken
← Oudere bewerking
Nieuwere bewerking →
Lijn 1 Weert, IJzeren Man - Sint Odastraat
9 bytes toegevoegd
,
13 okt 2021 19:45
geen bewerkingssamenvatting
{{VLijnInfo
|lijnnr=1
|
Route
route
='''Weert:''' IJzeren Man - Keent - Station - Centrum
- Vrakker
- Boshoven
|vervoerder=[[Hermes]]
|concessie=Noord- en Midden-Limburg (2002-2006)
|stad=Weert
|materieel=[[Mercedes-Benz Sprinter]]
|lijnsoort=Stadsbus
|stad=Weert
|periode=... t/m
8
9
december 2006
|opvolger= [[Lijn 1 Weert, Boshoverweg - Graswinkellaan|1]], [[Lijn 3 Weert IJzeren Man - Nederweert Sint Rochusstraat|3]]
|frequentie_spits=1x/uur
|frequentie_dal=1x/uur
|frequentie_zaterdag=1x/uur
|frequentie_koopavond=1x/uur
|opvolger= [[Lijn 1 Weert, Boshoverweg - Graswinkellaan|1]], [[Lijn 3 Weert IJzeren Man - Nederweert Sint Rochusstraat|3]]
}}
'''Lijn 1''' reed van de IJzeren Man via
de wijk
Keent
, station [[Weert]]
, het
station
Centrum
en
het centrum
Vrakker
naar
de wijk
Boshoven.
== Route ==
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Weert, Cerviliusstraat}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Weert, Kerkstraat}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Weert, Sint Jozeflaan / Schaekenstraat}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Weert, Dries}}
{{
RouteRij
RouteRijStation
| {{Rimg|rsTr}} |
[[
Weert|
Weert|Weert, Station
NS]]
}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Weert, Gemeentewerf}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Weert, Emmasingel / Maaspoort}}{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Weert, Vogelsbleek / Ziekenhuis}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Weert, Graafschap Hornelaan}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Weert, Kloosterstraat}}
Etienne
ap_users
86.917
bewerkingen
Navigatiemenu
Persoonlijke instellingen
Aanmelden
Naamruimten
Pagina
Overleg
Varianten
Weergaven
Lezen
Brontekst bekijken
Geschiedenis weergeven
Meer
Zoeken
Navigatie
Hoofdpagina
Recente wijzigingen
Willekeurige pagina
Hulp
referentie
OV-chipkaart
Concessiegebieden
Stations
Busstations
Treinseries
Buslijnen
Hulpmiddelen
Speciale pagina's