|-
| 602
| [[Lijn 602 Sint-Maartensdijk Provincialeweg - Sommelsdijk Campus|Sint-Maartensdijk - Scherpenisse - Poortvliet - Tholen - Oud-Vossemeer - (Sint-Annaland -) Sint Philipsland - Middelharnis- Sommelsdijk]]
|
|-
|-
| 631
| [[Lijn 631 Zierikzee Busstation - Sommelsdijk Campus|Zierikzee - Nieuwerkerk - Oosterland - Bruinisse - Middelharnis- Sommelsdijk]]
|
|-
| 632
| [[Lijn 632 Middelharnis Gemeentehuis - Zierikzee Busstation|Middelharnis → Sommelsdijk → Nieuwerkerk → Ouwerkerk → Zierikzee]]
|
|-
| 633